1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca prawego.
awilem

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-01, 08:27   Temat: Guz płuca prawego.
Przyjmij moje kondolencje.

[*][*][*]
  Temat: Guz płuca prawego.
awilem

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-18, 00:17   Temat: Guz płuca prawego.
Leczenie bólu nowotworowego jest leczeniem ciągłym. Czy boli czy nie lek tata powinien brać a dodatkowo tylko w momencie nasilenia bólu. Robi się to po to żeby efekt działania przeciwbólowego był cały czas na maksymalnym dostosowanym do potrzeb chorego poziomie.
W naszym przypadku było to MST ( morfina o wolnym uwalnianiu ) co 12 godzin oraz Sevredol co 4 godziny ewentualnie dodatkowo tabletka w przypadku silnego bólu i mama brała czy bolało czy nie przez co nie cierpiała niepotrzebnie.
Pozdrawiam
  Temat: Guz płuca prawego.
awilem

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-11, 00:54   Temat: Guz płuca prawego.
Nie martw się wiem, że kłębią Ci się myśli - przechodziłem przez to.
Tylko chciałem być dobrze zrozumiany.
  Temat: Guz płuca prawego.
awilem

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-11, 00:51   Temat: Guz płuca prawego.
Nie można podjąć leczenia, które prowadziło by do wyleczenia. W przypadku taty pozostaje leczenie paliatywne, którego zadaniem nie jest wyleczenie tylko zmniejszenie dolegliwości związanych z chorobą nowotworową przez co następuje poprawa jakości życia co jest bardzo ważne.

[ Dodano: 2011-02-11, 00:52 ]
Tata będzie leczony do końca w jaki sposób to podejmą decyzję lekarze.
  Temat: Guz płuca prawego.
awilem

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-11, 00:44   Temat: Guz płuca prawego.
Ale czy ja napisałem, że nie będzie leczony ?
Leczenie objawowe to nie tylko podanie leków przeciwbólowych.
  Temat: Guz płuca prawego.
awilem

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-10, 23:49   Temat: Guz płuca prawego.
Niestety choroba Twojego taty jest w stadium nie do wyleczenia, ZŻGG, zajęcie węzłów chłonnych... przykro mi bardzo ale tato mógł dobrze usłyszeć pozostanie leczenie objawowe.
  Temat: Guz płuca prawego.
awilem

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145582

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-01-19, 15:13   Temat: Guz płuca prawego.
Co do kuracji pestkami to nie wypowiadam się ponieważ absenteeism podała link gdzie można poczytać o super kuracjach przeciwnowotworowych.
Tak jak pisała Ci absenteeism niech tata odżywia się tym na co ma ochotę. Pamiętaj, że komórki nowotworowe to komórki organizmu, zmutowane, ale komórki organizmu więc im lepiej dokarmiamy organizm ( wszelkimi witaminkami itp. ) tym lepiej ma się rak.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group