1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 15
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-09-15, 19:32   Temat: lopenka - komentarze
Tak ciężko czytać o kolejnej przegranej walce.
Trzymaj się.
Przyjmij moje kondolencje.
[*][*][*]
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-31, 09:07   Temat: lopenka - komentarze
Trzymaj się Lopenka i weź do serca rady DSS.


[komentarz dodany przez: lopenka: 2010-08-31, 10:28]
awilem, Katarzynka36, kubanetka, ela1, Richelieu, kikoska, Lena W., agni5, cleo33, DumSpiro-Spero, padrone33, Dziękuję Wam bardzo za wszystko co tu piszecie.
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-08-25, 22:58   Temat: lopenka - komentarze
To jest naprawdę ciężka próba dla rodziny chorującego. Niby wiadomo, że chory nie robi tego celowo ale psychika ludzka ma granicę wytrzymałości. Szkoda, że nie ma grup wsparcia dla rodzin chorujących osób. Z tego co wiem to na zachodzie jest to normalna praktyka. Pokazuje to niestety jaka jeszcze dzieli nas przepaść.
Trzymaj się Lopenko zdaję sobie sprawę jak Wam ciężko.
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-25, 22:04   Temat: lopenka - komentarze
Trzymaj się lopenka. To trudne chwile dla rodziny chorego ale musicie tatę wspierać, pomagać.
Ta paskudna choroba doświadcza chorego jak i jego rodzinę.
Pozdrawiam
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-16, 10:45   Temat: lopenka - komentarze
Wszystkiego Najlepszego, odpocznijcie od stresu związanego z chorobą. Grill, odprężenie jest bardzo potrzebne dla zdrowia psychicznego no i będziecie razem.
Pozdrawiam
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-13, 11:07   Temat: lopenka - komentarze
Lena W. jeśli chcesz uzyskać poradę dotyczącą choroby Twojego męża to zgodnie z regulaminem forum i dla przejrzystości powinnaś założyć swój własny wątek.
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-07-10, 09:17   Temat: lopenka - komentarze
Wiesz u nas było podobnie 5 naświetlań paliatywnych i koniec. Onkolog zapisała mamę na jeszcze jedne naświetlania żeby zmniejszyć choć ciut zmiany w śródpiersiu ale już nie doczekała.
Przykro mi bardzo.
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-25, 14:58   Temat: lopenka - komentarze
[komentarz dodany przez: lopenka: 2010-06-25, 14:53 ]
Normalnie głowe boli mnie już od tego wszystkiego. Jutro idę na wesele brata. muszę odreagować. Zapowiada się fajna impreza. Niektórzy mogą sobie teraz o mnie pomyśleć żle. Co ze mnie za córka, tato leży w szpitalu a ona idzie na wesele. Ale po ostatnich miesiącach muszę odreagować. Być może to bedzie ostatnia moja impreza ...
---------------------------------------------------


Pewnie będziesz zdziwiona ale nikt źle nie pomyśli. Trzeba odreagować żeby nie zwariować. Psychika ludzka też ma granice wytrzymałości.
Baw się dobrze na weselu, odreaguj a później wróć żeby pomóc Tacie.
Pozdrawiam
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-22, 10:23   Temat: lopenka - komentarze
Trudno się nie zgodzić z Jusią ale w natłoku złych informacji każda choć ciut lepsza potrafi nastroić ciut pozytywniej.
Stan zaawansowania choroby nowotworowej Taty Lopenki nie pozostawia złudzeń.
To jest droga jednokierunkowa bez możliwości zawrócenia, dlatego należy teraz zadbać aby Tata niepotrzebnie nie cierpiał.
Pozdrawiam serdecznie, trzymaj się.
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-19, 09:34   Temat: lopenka - komentarze
Cieszę się, że wreszcie jakieś pozytywne wiadomości oby takich jak najwięcej.


[komentarz dodany przez: lopenka: 2010-06-19, 09:25 ]
JaInka,
U fryzjera już byłam :-D 26.06. mam wesele brata. Wstępnie idę z meżem i córeczką ale generalnie to nie wiem czy dobrze robię skoro z Tatą jest tak żle.
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-06-16, 12:59   Temat: lopenka - komentarze
Strasznie mi przykro. Trzymaj się.


[komentarz dodany przez: lopenka: 2010-06-16, 12:54]
Tak bardzo się boję. Nie mogę się na niczym skupić. Jestem w pracy tylko ciałem bo myślami i duszą jestem przy nim. Moje serce płacze ::mur:: :uuu: :cry:
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-05-16, 09:50   Temat: lopenka - komentarze
Strasznie mi przykro lopenka. Trzymaj się bo czeka Cię ciężki okres.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-01-06, 10:49   Temat: lopenka - komentarze
Bardzo mi przykro, że stan taty jest taki poważny.
Lekarz mógłby być bardziej delikatny. Może rzeczywiście za radą zuzy skonsultować się z psychologiem, bo po takich słowach ciężko się będzie choremu pozbierać.
Trzymaj się mocno


[komentarz dodany przez: zufed 2010-01-06, 10:48]
trzymam za Was mocno kciuki,pozdrawiam
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-12-19, 10:33   Temat: lopenka - komentarze
Wiesz walka z rakiem nie jest lekka wymaga wiele sił i od chorego i przede wszystkim od najbliższych. Trzymaj się w tych trudnych chwilach wiem, że nie jest Ci łatwo.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: lopenka - komentarze
awilem

Odpowiedzi: 265
Wyświetleń: 57352

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2009-12-16, 14:40   Temat: lopenka - komentarze
Trzymam kciuki żeby się ułożyło.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group