1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak niedrobnokomorkowy pluca prawego,stadium IV
awilem

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13579

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-03, 10:33   Temat: Rak niedrobnokomorkowy pluca prawego,stadium IV
Pochodne platyny to złoty schemat leczenia cytostatykami nowotworów.
  Temat: Rak niedrobnokomorkowy pluca prawego,stadium IV
awilem

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13579

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-01, 00:18   Temat: Rak niedrobnokomorkowy pluca prawego,stadium IV
Niestety rak jest ciężką chorobą a analizując tylko pobieżnie dane choroby nowotworowe stają się prawdziwą plagą na świecie. Wiadomość o raku płuc mojej mamy spadła na mnie jak grom z jasnego nieba. Oto moja mama okaz zdrowia ma lada moment umrzeć. Długo to do mnie nie docierało, dopiero jak choroba się rozwinęła to świadomość bliskiej śmierci do mnie dotarła. Mama moja zmarła niestety 4 miesiące temu, jest mi cały czas ciężko ale życie toczy się dalej i moja mama na pewno nie chciała by abym się zamartwiał.
Postaraj się pomóc mamie ile możesz, niech leczy się wydzierajcie każdy dzień życia dla mamy a jak już czas nadejdzie to bądź z mamą, kochaj całym sercem i daj odejść choć to najtrudniejsze wierz mi wiem to z własnego doświadczenia.

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie
Trzymaj się.
  Temat: Rak niedrobnokomorkowy pluca prawego,stadium IV
awilem

Odpowiedzi: 22
Wyświetleń: 13579

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-31, 19:53   Temat: Rak niedrobnokomorkowy pluca prawego,stadium IV
Witaj Daria
Niestety tak jak Ci napisała Jusia stopień zaawansowania choroby Twojej mamy nie pozwala na wyleczenie. Już praktycznie rozsiew raka płuca do węzłów chłonnych dyskwalifikuje go do leczenia operacyjnego co znacząco obniża szanse na skuteczną walkę z rakiem. Jeśli dodatkowo zostaną potwierdzone przerzuty do narządów odległych to niestety szanse wygranej są równe zeru.
Przykro mi bardzo, że nie mogę Ci podać lepszych informacji.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group