1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wycinek z żołądka
atthedisco

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 183931

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-07-29, 13:02   Temat: wycinek z żołądka
Gabi, trzymam razem z rodzina mocno za Ciebie kciuki! Nie daj się temu cholerstwu!

Pozdrawiamy! :*
  Temat: wycinek z żołądka
atthedisco

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 183931

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-03-01, 19:56   Temat: wycinek z żołądka
Witaj gabi30, jak tam? jakieś efekty po Nutrison Powder ?
  Temat: wycinek z żołądka
atthedisco

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 183931

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-22, 18:47   Temat: wycinek z żołądka
gabi30, jutro w aptece dowiem się czy wg coś takiego maja.. ale jutro tez kupie Tacie zawiesinę Megalia więc zobaczymy czy będą jakieś efekty :)
  Temat: wycinek z żołądka
atthedisco

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 183931

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-22, 17:56   Temat: wycinek z żołądka
Witam :) jestem ciekawa czy widać już jakieś efekty picia Nutrison Powder ? wiem że to za szybko no ale jestem ciekawa bo zastanawiam się nad kupnem tego dla Taty :)
  Temat: wycinek z żołądka
atthedisco

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 183931

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-21, 16:19   Temat: wycinek z żołądka
gabi30, witam :)
chyba polece do apteki kupić Tacie tą odżywkę!
mam nadzieje że pomoże Ci podwyższyć wage :)
ile mniej więcej kosztuje ta odżywka?
  Temat: wycinek z żołądka
atthedisco

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 183931

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-02-12, 17:53   Temat: wycinek z żołądka
Witaj gabi30, przykro mi z powodu Twego złego samopoczucia, być może nie możesz spac wnocu ze względu na chemie która miałas? Mój Tata ma ten sam problem z tym ze Tata bierze leki na plecy ktore są także nasenne i pomagaja.

Wg mnie wizyta u psychoonkologa jest bardzo dobrym pomysłem, i mam nadzieje ze znajdziesz kogos takiego bo mi i Tacie się to nieudało, ale trzymam kciuki że Ty znajdziesz! Nie wiem jak wygląda opieka zdrowotna u Ciebie ale kiedy moj Tata był na wizycie u psychologa to wyszedł ogromnie zawiedziony ponieważ wizyta trwała ok, 15 minut i psycholog nie zrobiła wszystkieog co pomogłoby Tacie psychicznie..

Trzymam kciuki za dalsze leczenie, i przesyłam razem z Tatą dużo uśmiechu i pozytywnej enegrii!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group