1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: wycinek z żołądka
asia19

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184162

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-10-28, 11:21   Temat: wycinek z żołądka
Witaj Gabi :)
I jak Twój wynik TK? Jak samopoczucie? Mam nadzieję, że stres minął i teraz już dużo lepiej, niż ostatnio :)
Pozdrawiam i wszyscy tu czekamy na Twój odpis
  Temat: wycinek z żołądka
asia19

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184162

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-08-17, 22:23   Temat: wycinek z żołądka
Gosia odpisała w swoim wątku:
gosiak_szczecin napisał/a:

Gabi jest już po operacji. Dzwoniłam do niej w poniedziałek. Już po mału zaczyna jeść choć sprawia jej to ból. Czuje się słaba i jest jej niedobrze.Chodzi na spacerki więc może po mału dojdzie do siebie. Mamy kontakt telefoniczny.
  Temat: wycinek z żołądka
asia19

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184162

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-29, 11:05   Temat: wycinek z żołądka
Biedna Gabi, trzymamy kciuki! :|
  Temat: wycinek z żołądka
asia19

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184162

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-07-19, 11:59   Temat: wycinek z żołądka
Zastanawiam się, czy chirurgiem operującym naszą Gabi był doktor Sz.?
Cóż, ja też nie mam najlepszego zdania o klinice na Wawelskiej- bo mimo tego, że jest tam bardziej 'kameralnie' (byłam 4 lata temu, jak chorowała na raka przełyku z przerzutami moja ciocia), to mimo wszystko- trochę nie wygląda to najlepiej dla pacjenta. Znajomy poznany w CO Ursynów (tu miał rth+chth), był operowany na Wawelskiej przez dr Sz. i wyszedł po niespełna 3 tygodniach, choć niemal 5 dni spędził na OIOM. Uszkodzono mu struny głosowe. Jego kondycja jest dużo gorsza od mojego Taty, choć sytuacja była niemal bliźniaczo podobna. Gabi jest kolejnym przypadkiem- została za wcześnie wypuszczona. U niej niestety doszło do poważnych powikłań- to chyba Wawelska powinna się nią opiekować, ew. karetą zawieźć do Szczecina, jeśli chce dochodzić do siebie blisko rodziny. Takie jest moje zdanie.
Gabusiu, jestem dobrej myśli, wracaj do zdrowia. I przepraszam za offtop.
  Temat: wycinek z żołądka
asia19

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184162

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-02-10, 13:03   Temat: wycinek z żołądka
Gabi, nie zrozumiałyśmy się. Być może na PET z galem czeka się dłużej, ale chodziło mi tylko o to, aby szybko zacząć leczenie i nie dawać się zwodzić odległymi terminami, słowem: nie dać uśpić swojej czujności...
  Temat: wycinek z żołądka
asia19

Odpowiedzi: 334
Wyświetleń: 184162

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2011-02-09, 22:56   Temat: wycinek z żołądka
Nie wiem, czy dobrze napiszę, ale dlaczego tak długo czekasz na badanie PET (w sumie ja myślałam, że to o wyniki chodzi?)? Może warto skonsultować przypadek u innego lekarza, który przyjmuje w jakimś CO i naciskać na szybsze wykonywanie badań? A może szybciej nie można, sama już nie wiem. Mój Tato miał to badanie wykonane bardzo szybko (w kilka dni po przyjęciu).
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group