1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark V Breslow 36mm
arawis

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125580

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-11-02, 22:31   Temat: Clark V Breslow 36mm
Nie chce się wierzyć, choć można było domyślać się, niestety..Bardzo fajny chłop był. Ciężko coś więcej napisać. ciężko..
  Temat: Clark V Breslow 36mm
arawis

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125580

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-20, 18:34   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54, ale byś zapalił? Peta? Czy coś mocniejszego? czy cały ten szpital chcesz już z dymem puszczać?
  Temat: Clark V Breslow 36mm
arawis

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125580

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-09-27, 21:51   Temat: Clark V Breslow 36mm
Oj tam, Główny Moderator nie jest tak groźny, DSS , Richeliu,
Justyna1976 są bardziej zasadniczy. Marzenka ma do nas chyba słabość. A co ciekawego wykryto Ci w okolicach kręgosłupa?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-09-29, 08:18 ]
No ładnie, trzeba mnie zwolnić bo jestem mało stanowcza :mrgreen: , nie nadaję się do takiej pracy.

  Temat: Clark V Breslow 36mm
arawis

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125580

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-09-01, 18:11   Temat: Clark V Breslow 36mm
marzena66, propozycja ma, to założyć mf54, wątek kciukowy. Tam będziemy mogli sobie bez żadnych ograniczeń popisać o pomidorach, kluskach i planowanych porwaniach ;)
  Temat: Clark V Breslow 36mm
arawis

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125580

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-30, 19:16   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54, tylko ja miałam cięcie nadobojczykowe, a mnie boli pachwina i to po przeciwnej stronie w stosunku do cięcia. Przepływ limfy zepsuł mi się całkowicie.. A na te pomidory, to po cichu liczyłam ;) u nas wszystkie działkowe (patrz: ekologiczne) jakaś zaraz pozżerała :|
  Temat: Clark V Breslow 36mm
arawis

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125580

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-30, 17:02   Temat: Clark V Breslow 36mm
No to ja trochę ponarzekam :P Od tych skwarów przynajmniej u mnie, moje cięcie i brak węzłów i poprzecinane (nerwy, mięśnie?) dają mi się bardziej we znaki, nie wspominając nawet o pachwinie choc cięcie miałam u góry. Jak nigdy cieszę się, że nadchodzi jesień 8-) . A Ty gula nie rób tymi kluchami, bo u mnie dzisiaj skromnie tylko pomidorówka (i to nie z pomidorów)...
  Temat: Clark V Breslow 36mm
arawis

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125580

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-02-02, 21:17   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54 napisał/a:
Jak już wszystko wycięli to powinno być w porządku. I tej wersji się trzymajmy :-D - jak najbardziej :) mf54, nie znamy parametrów Twojego czerniaka sprzed 4 lat, możliwe, że był tylko znamieniem dysplastycznym, tudzież jego parametry były zupełnie inne wówczas (o wiele niższe), a może jak to się mówi "złapałeś Pana Boga za nogi". Czerniak jest baardzo nieprzewidywalny i może we wszesnym stadium szybko dać przerzuty a w zaawansowanym nie dawać żadnych śladów swojej bytności. Od tego mamy naszych mądrych uczonych, żeby wiedzieli które miejsce naświetlać lub stosować chemię. Ale póki co, tak jak napisałeś, trzymamy sie wersji, że wszelkie "zło" zostało wycięte. Pozdrawiam zmęczonego Pana :)
  Temat: Clark V Breslow 36mm
arawis

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125580

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-05, 21:15   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54, to żebyś swoje kroki skierował do CO w Warszawie skłoniło mnie własne doświadczenie i wskazówki na forum. Miałam nietypowy spływ limfy i lekarze w WCO nie chcieli mnie poddać zabiegowi limfadenktomii, natomiast w Warszawie praktycznie z miejsca ją przeprowadzono. Do 12-go niewiele czasu zostało, więc myślę, że możesz spokojnie poczekać na wyniki Co dalej, decyzja nalezy do Ciebie, jednak to właśnie Warszawa jest najlepszym ośrodkiem w Polsce specjalizującym się w czerniakach. Mam nadzieję, ze na pytanie dotyczące spływu odpowie Ci ktos bardziej kompetentny. Pozdrawiam :)
  Temat: Clark V Breslow 36mm
arawis

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125580

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-28, 21:14   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54, widzę, że się leczysz w WCO. Faktem jest, że można poznać dużo przyjaznych ludzi tam. To jest bardzo miłe (sama tam leżałam). Natomiast uważam i nie tylko ja, że powienieneś przenieść się z chorobą do CO w Warszawie, chociażby po to żeby bezboleśnie przejść etap leczenia. To, że nie masz teraz przerzutów, nie znaczy, że zaraz nie będziesz ich mieć (czego Ci oczywiście absolutnie życzę). Skoro już pogodziłeś się z chorobą, to może warto przejść ją w miarę sensownie? Pozdrawiam serdecznie :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group