1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca lewego, nowotwór niedrobnokomórkowy -gruczolakorak
anja1975

Odpowiedzi: 75
Wyświetleń: 35755

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-20, 23:02   Temat: Guz płuca lewego, nowotwór niedrobnokomórkowy -gruczolakorak
Dawno nie pisałam, w tym czasie Mama przyjęła 3 kurs chemii z opóźnioną dolewką, ponieważ drastycznie spadły jej parametry morfologii, brała NEUPOGEN, po którym poziom NEUT wzrósł do 23 (norma 1,40-6,00). Słyszałam, że to chyba tez nie za dobrze, bo niszczy płytki krwi. Po przyjeciu 3 kursu Mamcia czuła sie tragicznie przez tydzień... :cry:

Zabieg operacyjny został na konsylium wykluczony.

Obecnie od 16.08.2011r. Mamcia lezy w szpitalu na Oddziale Radioterapii - plan 7 tygodni naswietlań.

Nie wiem czy cos jeszcze moge zrobić dla Mamy w zakresie leczenia, węzły śródpiersia mamy do tej pory nie zbadane metodą EBUS ani żadną inną, więc nie wiem na jakiej podstawie lekarz powiedział dla Mamy że węzły są czyste (nie przerzutowe), mogą być powiększone z powodu stanu zapalnego. Musze się wybrać do Lekarza prowadzącego i wypytać, ostatnio byłam w czerwcu wtedy niewiele jeszcze było wiadomo.

Ostatnie TK płuc - 01.07.2011 - po 2 cyklach chemii - stabilizacja (guz i węzły bez zmian).

Pozdrawiam serdecznie wszystkich i życze zdrowia oraz wiary...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group