1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca nieoperacyjny
ania007

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9949

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-28, 07:16   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca nieoperacyjny
Z hospicjum wypożyczysz tylko wtedy jak mieszkasz na terenie Kielc. Ja też byłam zdziwiona i spytałam co ma robić chory z poza Kielc? Skończyło się na tym ,że sami musieliśmy szukać i wypożyczyć . Warto było , bardzo potrzebna rzecz w tej chorobie.Pozdrawiam
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca nieoperacyjny
ania007

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9949

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-27, 20:38   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca nieoperacyjny
Asiu, proszę szukaj dalej innej wypożyczalni na terenie Kielc może uda Ci się znaleźć.W tej chwili koncentrator tlenu to najważniejsza rzecz .Dla mojego taty ta maszyna była czymś najpiękniejszym co otrzymał od Pana Boga w ostatnich dniach swojego życia ... tak mówił. Pozdrawiam Was i tak bardzo bardzo mocno ściskam. Trzymajcie sie.
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca nieoperacyjny
ania007

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9949

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-26, 21:52   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca nieoperacyjny
Tak to właśnie ten adres na ulicy Turystycznej.Ja tez tam wypożyczałam koncentrator tlenu dla taty, bardzo fajni ludzie.Mam nadzieje ,że uda wam się to za załatwić. Nie wiem co by było gdyby mój tata tego nie miał. Dziękuję za to że są takie instytucje i tacy ludzie którzy myślą o tym.

[ Dodano: 2010-05-26, 21:56 ]
Zapomniałam dodać abyście się trzymali i wspierali nawzajem. Pozdrawiam Was mocno.
  Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca nieoperacyjny
ania007

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 9949

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-05-25, 08:28   Temat: rak niedrobnokomórkowy płuca nieoperacyjny
Witaj. Jeżeli dzwoniłaś już do hospicjum to powinni Ci coś powiedzieć o koncentratorze tlenu dla dziadka.Takie hospicja wypożyczają je na terenie Kielc podobno za darmo.Są też na terenie Kielc wypożyczalnie które wypożyczają za odpłatnością ale uwierz mi jest to bardzo ważna rzecz w tej chorobie i załatwiajcie to jak najszybciej.Trzymajcie się dzielnie.Jeżeli nic nie załatwisz podam Ci adres takiej wypożyczalni w kielcach.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group