1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy
alaja

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6571

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-03-07, 19:30   Temat: Rak szyjki macicy
Cieszę się że mogłam chociaż troszeczkę pomóc.
Pisałaś że mama choruje na serce , może po prostu zbyt duża ilość przyjmowanych leków powoduje zaburzenia trawienne , może Twoja Mama powinna przyjmować (jeżeli nie przyjmuje) leki osłonowe na żołądek. U mojej mamy był podobny problem żołądkowy i ustał. Mam nadzieje że u Twojej mamy to też nic poważnego. Jednakże zaciągnij koniecznie porady lekarza , najlepiej onkologa ( nic nie piszesz tu o kontrolach u tego specjalisty ale chyba są ?).
Wydaje mi się że powinna Mama mieć zrobioną kolonoskopię ( moja mama ją miała) i usg jamy brzusznej.
Pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: 2010-03-07, 19:35 ]
zapomniałam napisać o Ca 125 - z własnego doświadczenia wiem że niektórzy lekarze dziwili się że lekarz prowadzący zalecił kontrole tego markera :-( ale wiem że było warto je robić ( co 3 miesiące)
  Temat: Rak szyjki macicy
alaja

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 6571

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2010-03-06, 22:37   Temat: Rak szyjki macicy
witaj
z tego co mi wiadomo dobrze by było kontrolnie robić badanie Ca 125, (mimo iż jest to marker raka jajnika jest czuły na cały układ rozrodczy), prowadzący lekarz zalecił te badania mojej mamie po operacji raka trzonu macicy . W przypadku mojej mamy kiedy wartości przekroczyły dopuszczalną normę rzeczywiście niestety pojawiła się wznowa w pochwie .
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group