1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz na płucach
agnieszka1806

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-05-22, 09:59   Temat: Guz na płucach
Wyniki badań mojego taty:

Rozpoznanie: guz płuca prawego. Choroba wieńcowa w klasie CCS2. Nadciśnienie tętnicze. Stan po udarze niedokrwiennym prawej półkuli mózgu. Miażdżyca tętnic szyjnych. Hiperlipidemia mieszana. Cukrzyca typu 2. Choroba refluksowa.

W badaniu TK widoczne węzły chłonne śródpiersiowe do 8 mm.
Po wyniki bronchoskopii tata dopiero pojedzie. Czy po tej operacji po jakimś czasie tata będzie mógł normalnie funkcjonować, i czy po operacji to już będzie koniec walki z guzem ?
  Temat: Guz na płucach
agnieszka1806

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-05-21, 21:46   Temat: Guz na płucach
Mój tata oprócz tego, że przechodził udar i zawał ma cukrzyce , zaawansowane nadciśnienie , wyniki badań bedę mogła wysłać dopiero jutro . Bardzo dziękuje za odpowiedź to dla mnie wiele znaczy ! i ciesze się , że operacja to raczej dobry znak.
  Temat: Guz na płucach
agnieszka1806

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 4249

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-05-21, 21:11   Temat: Guz na płucach
Witam,
Proszę o pomoc! Jakiś czas temu dowiedziałam się, że mój ojciec ma nowotwór na płucach, po kilkukrotnym pobycie w szpitalu dostał skierowanie i już jest zapisany na operacje (wycięcie tego guza) na 3 czerwca.. Czy skoro lekarze podjęli się operacji to oznacza, że nie istnieje żadna inna forma wyleczenia guza dla taty? Jakie jest ryzyko powikłania podczas operacji a nawet śmierci oraz ile wynosi takie ryzyko już po operacji. Dodam , że operacją będzie poprowadzona metodą przecięcia mostka, rozsunięcia czy rozcięcia żeber. Bardzo proszę o odpowiedź...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group