1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płaskonabłonkowy naciekający osierdzie
agni5

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 26209

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-29, 16:19   Temat: rak płaskonabłonkowy naciekający osierdzie
Ta sytuacja jest porażająca.W artykule dr Rzymiana jest wprawdzie podane,że występuje śmiertelność okołooperacyjna po pneumonektomii w granicach 5%,ale wydawało mi się to takie nieprawdopodobne do tej pory....
Towarzyszą Ci Justysiu moje życzliwe myśli, w tych bolesnych dla Ciebie chwilach....Przytulam Cię mocno....
  Temat: rak płaskonabłonkowy naciekający osierdzie
agni5

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 26209

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-29, 10:07   Temat: rak płaskonabłonkowy naciekający osierdzie
Justyna28 - przyjmij wyrazy współczucia....Bardzo, bardzo mi przykro..
  Temat: rak płaskonabłonkowy naciekający osierdzie
agni5

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 26209

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-25, 21:43   Temat: rak płaskonabłonkowy naciekający osierdzie
Justynko! :cmok:
Bardzo mi przykro,że nastąpiły takie poważne komplikacje.Trzymam kciuki, by stan mamy się poprawił.
  Temat: rak płaskonabłonkowy naciekający osierdzie
agni5

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 26209

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-22, 23:26   Temat: rak płaskonabłonkowy naciekający osierdzie
W szpitalu W Szczecinie, gdzie tata był operowany przed operacją były zajęcia zbiorowe pacjentów z rehabilitantem. Indywidualnych zajęć nie było. Nie martw się Justyna 28 organizm sam się przystosuje. Mój tata ma usunięte prawe płuco ( a to gorsza wersja niż lewe, które jest mniejsze) i naprawdę fizycznie bardzo dobrze funkcjonuje.
To,że Twoja mama jest operowana to przy raku płuc duża szansa.
  Temat: rak płaskonabłonkowy naciekający osierdzie
agni5

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 26209

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-22, 17:33   Temat: rak płaskonabłonkowy naciekający osierdzie
Witaj ! Na pewno przed operacją mama miała zajęcia z rehabilitantem, który pokazywała jak trzeba ćwiczyć. Z tego co mówił mi tata przed operacją uczyli go jak podnosić ręce do góry, by to drugie płuco zaczynało pracować.Po operacji tego typu wskazana jest szybka pionizacja pacjenta, a po wyjściu ze szpitala zalecane są spacery. Z tego co zdążyłam zorientować się na forum różnie pacjenci znoszą ból pooperacyjny.Gorzej chyba znoszą pacjenci, którzy maja naruszane mocno żebra.
W każdym razie proces dochodzenia po tak ciężkiej operacji trochę trwa.
Pozdrawiam Cię i życzę ,,pomyślnego'' wyniku histopatologicznego.
  Temat: rak płaskonabłonkowy naciekający osierdzie
agni5

Odpowiedzi: 77
Wyświetleń: 26209

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-06-09, 00:06   Temat: rak płaskonabłonkowy naciekający osierdzie
Justyna28 mój tata w kwietniu 2009 był operowany i tez miał stadium II b. To rzeczywiście bardzo ciężka operacja i trochę to trwa nim człowiek dojdzie po zabiegu do siebie ,ale cieszcie się,że jest tak możliwość Wam dana.
Trzymam kciuki i rozumiem jak dłuży się Wam ten czas oczekiwania, bo przez to przechodziłam.Pozdrawiam serdecznie. Agnieszka
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group