1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
agni5

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299011

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-07-03, 11:34   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Dziękuje Ci Madziu za odpowiedź.Sporadycznie chodzę na zwolnienia, raz na kilka lat,ale mam super lekarkę rodzinną i problemu na pewno by nie było.
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
agni5

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299011

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2011-07-01, 23:23   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
A jak się nie pracuje od poniedziałku do piątku tylko zmianowo to jak wziąć zwolnienie, by nie być stratnym tych dni. Nie zawsze mam dni wolne po kolei w danym tygodniu.
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
agni5

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299011

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-03-09, 10:32   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Dziękuję Edi za odpowiedź. Z ZUS to świadczenie jest ciutkę wyższe, tyle ,że ZUS nie daje legitymacji poświadczającej posiadanie I grupy. Jednak z tego co się zorientowałam honorowane jest zaświadczenie przy korzystaniu z różnego rodzaju zniżek np w środkach transportu.
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
agni5

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299011

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-03-09, 10:11   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
A czy korzystanie z dodatku Z ZUS wyklucza korzystanie z dodatku z MOPS?Czy można otrzymywać dwa jednocześnie?
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
agni5

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299011

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2010-03-08, 19:53   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Dodatek pielęgnacyjny z ZUS jest dla osób, które zostały uznane za całkowicie niezdolne do pracy oraz samodzielnej egzystencji albo ukończyły wiek 75 lat. Dodatek pielęgnacyjny przyznawany jest na podstawie orzeczenia lekarza orzecznika ZUS stwierdzającego całkowitą niezdolność do pracy i niezdolność do samodzielnej egzystencji.
Składa się całą dokumentację choroby i ZUS wyznacza termin komisji.Specjalny druk wypełnia lekarz rodzinny.
Mojemu tacie z jednym płucem, już po operacji przyznali ten zasiłek i co z tym się wiąże I grupę inwalidzką na 2 lata.

[ Dodano: 2010-03-08, 19:57 ]
zufed, przed chwilą doczytałam,że ów dodatek z ZUS przysługuje osobie uprawnionej do renty lub emerytury z ZUS-u więc nie wiem, czy się kwalifikujesz....
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group