1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: kama - komentarze
agi101

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12598

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-23, 22:01   Temat: kama - komentarze
Kamo, Super wieści, oby takich jak najwięcej. Teraz Ty się spróbuj się chociaż troszkę odprężyć, może wtedy plan działania łatwiej się ułoży:) Czuwasz nad wszystkim i to jest najważniejsze! Znam ten ból, bo też walczymy z tym "gnojkiem".
  Temat: kama - komentarze
agi101

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12598

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-16, 23:03   Temat: kama - komentarze
Ale zrobiłaś to dla dobra Mamy, na pewno gdybyś powiedziała Jej prawdę, mogłoby Ją to w pewien sposób podłamać i wtedy byś miała większe wyrzuty sumienia niż teraz. Tak mi się wydaje;)

[ Dodano: 2011-02-16, 23:07 ]
Wiesz przyznam Ci się, że mi też nie jest łatwo kiedy do końca nie mogę mojej Mamie powiedzieć prawdy. Teraz ma 3 chemię, za tydzień biopsję dwóch guzków tarczycy, a jeszcze będzie badana pod kątem pogrubiałego nadnercza i muszę jej za każdym razem mówić, że to na pewno nie ma żadnego związku z tym wstrętnym skorupiakiem, ale sama się bardzo boję i sama siebie chyba troszkę oszukuję, że to nie żaden przerzut. Niby zgodnie z wynikiem hist.pat nie stwierdzono przerzutów, ale w sumie i nie potwierdzono żadnym badaniem, że pogrubiałe nadnercze nim nie jest:(
  Temat: kama - komentarze
agi101

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12598

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-03, 23:24   Temat: kama - komentarze
Kama,
na pewno mają poślizg w szpitalu, nie myśl o najgorszym, dobrej nocy:)
  Temat: kama - komentarze
agi101

Odpowiedzi: 39
Wyświetleń: 12598

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-01, 22:00   Temat: kama - komentarze
kama,
powodzenia i jutro, i w czwartek, obyś miała jak najlepsze wieści. Trzymam kciuki!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group