1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 26
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-19, 20:34   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia, każdy swoją drogą kroczy sam. Ale bez przyjaciół i bliskich nie dojdzie się daleko.
Więc pozwól sobie pomóc trochę...Nie chowaj uczuć, nawet jeśli są bolesne...Tyle masek trzeba nosić do świata...odpocznij...pokaż siebie...
Bardzo mocno Cię przytulam...
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-30, 08:35   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia, banalnie Ci napiszę: Show must go on.
Tata będzie zawsze w Twoim sercu, w Twoich myślach. W radości Twoich dzieci. Każdego pięknego dnia. W każdym zakątku.
Dobrze, że możesz zmienić miejsce. Zamkniesz drzwi za cierpieniem, bólem, zwątpieniem.
A ludzie...moja babcia powiedziałaby: a pies im mordę lizał.
Tulę Cię mocno do serca.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-12, 21:55   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu, wiem, że Twój smutek i boleść nie mają teraz granic.
Wiem, że Twój Tatuś odszedł mając przy sobie wspaniałą córkę i wiem także, że zawsze będzie z Tobą w Twoim sercu i pięknych wspomnieniach.
Jestem z Tobą w Twoim bólu.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-12, 09:51   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusienko, to juz niedlugo...tule mocno do serca....
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-11, 20:07   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiu - jestem blisko. Trzymam za reke.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-10, 12:42   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia, kochanie...tak bardzo chcialabym Cie teraz przytulic...wlac Ci w serce troche spokoju, pogody...stoicie u kresu - cierpienia, bolu, niemocy...pomoz Tacie odejsc godnie, w ramionach ukochanej rodziny...wiem, ze to trudne, koszmarnie bolesne...ale poddaj sie temu, nie walcz, moze splynie na Ciebie choc odrobina spokoju...ukojenia...wiem, ze trudno zaakceptowac cykl natury...jesli jestes osoba wierzaca, wiara pomoze Ci ukoic smutek, pogodzic sie, ze Twoj ukochany Tata odszedl do lepszego swiata...jesli nie - wiara w obieg materii i energii pozwala jednakoz zobaczyc, ze cykl sie zamyka, z materii stajemy sie energia...tez piekne.
Tule Cie mocno
a
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-03, 23:09   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia, cieszę sie każdą Waszą chwilą....
Celebruj każdą...
jestem blisko
a
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-29, 16:54   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusienko, tulę Cię mocno...niewiele mogę dodać...boli bardzo czytać o takim szybkim postępie choroby...rozumiem Twoją niezgodę na odchodzenie Taty...nie można się z tym pogodzić, ani oswoić...życzę Ci siły...mam nadzieję, że stan sie ustabilizuje i będziecie jeszcze cieszyć się słońcem...przesyłam moc ciepłych myśli Jusiu...badz dzielna.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-24, 14:36   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusienko - tule Cie mocno...chcialabym bardzo odjac Ci ciezaru, smutku...jestem z Toba, jak my tutaj wszyscy...badz dzielna, zycze Ci sily i niekonczacej sie nadziei...
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-20, 22:39   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia - nie mysl tak, nie wolno. Przy stole beda wszyscy, zawsze sa.
Magiczne dni ida, przesilenie, Wigilia...niech cala ta magia i wiara bedzie z Toba. Niech Cie nie opuszcza nadzieja.
Jusia - spelni sie to co ma sie spelnic i kiedy przyjdzie czas. Tak bardzo chicalabym, zebys te Swieta spedzila jak najpiekniej...Tego Ci zycze...Tule Cie mocno...
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-18, 11:52   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia, trzymaj sie, wysylam mnostwo dobrej energii...
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-20, 14:51   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia, spokojnie.
Primo po pierwsze: moze mozesz Tate zabrac na przpustke na weekend?
Secundo: czasem takie marudzenie jest wynikiem bezsilnosci. Twoj Tatus ma tak niewielki wplyw na to co dzieje, ze czasem taki bunt, ktory pozwala na ulude kontrolowania sytuacji jest najzwyczajniej krzykiem desperacji...ktory trzeba zrozumiec. Wiec pogadaj z Tatkiem, i ulagodz troche: daj mu moze pomyslec przez weekend, wez pod rozwage jego zdanie. I wpieraj go w tym. Jesli zdecyduje, ze nie chce dluzej lezec w szpitalu i podtrzyma ta decyzje - uszanuj ja. Wiem, ze byloby lepiej, zeby tam zostal, byl pod opieka i nadzorem...
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-20, 13:32   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Gratuluje!!! :flow:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-19, 10:26   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusiek, nalegaj na TK, te objawy ustapily, ale obawiam sie, ze wroca predzej czy pozniej...lepiej zrobic to badanie kiedy Tato jest w szpitalu...i reagowac...

[ Dodano: 2009-11-19, 10:27 ]
tak jak pisala DSS...
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agakata

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259234

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-19, 10:11   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Jusia, a czy TK glowy jest planowane?
Ciesze sie, ze Twojemu Tacie lepiej...zawsze to lzej na duszy....jest szansa, ze go wypisza do domu?
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group