1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
aga.s

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 29638

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-03-12, 09:06   Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
Bardzo Ci dziekuje. Trochę mnie uspokoiłaś. Dr Dowgier robi bardzo dobre wrażenie, a przede wszytskim działa szybko i konkretnie. Straszne tłumy przychodzą do niej do Szpitala.
  Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
aga.s

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 29638

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-03-11, 17:35   Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
Tak, byłam u dr Dowgier, mama jest teraz pod jej opieką. Zleciła jeszcze powtórne badania i 23 marca początek chemii.
Tylko cały ten szpital i poradnia onkologiczna w Koperniku jest mocno przygnębiająca....
Z drugiej strony leczenie w mieście oddalonym o 200 km byłoby bardzo trudne. Sama nie wiem co robić, narazie chyba muszę zaufać dr Dowgier.
  Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
aga.s

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 29638

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-03-10, 09:29   Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
Czy ma ktoś doświadczenie z poradnią onkologiczną przy szpitalu im. Kopernika w Łodzi?
Czy dysponuje nowym sprzętem? Sam szpital onkologiczny jest dość odpychający, wiadomo, żę lekarze profesjonaliści mogą być w każdej placówce - jednak bez odpowiedniego sprzętu sam potencjał nie wystarczy.
Proszę o opinie....
  Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
aga.s

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 29638

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-02-19, 19:31   Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
Bardzo dziękuję! Od jutra będę dzwonić i się umawiać. Mam nadzieję, że terminy nie są bardzo odległe bo niestety czasu nie mamy...
  Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
aga.s

Odpowiedzi: 11
Wyświetleń: 29638

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2010-02-18, 21:56   Temat: Łódź - poszukiwaniy najlepszy onkolog
Bardzo proszę o pomoc w wyborze lekarza onkologa - chodzi konkretnie o chemioterapię, rak wątroby. Mama jest po operacji - nieudanej, nie udało się wyciąć guza na wątrobie. Pilnie potrzeba jest chemioterapia.
W Łodzi jest tylko jedna przychodnia onkologiczna, w szpitalu im. Kopernika.
Ale jak wybrać lekarza - oczywiście prywatne wizyty.

Bardzo proszę o wskazówki - Łódź, Warszawa także - dojadę wszędzie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group