1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Co to może być? Czy to węzeł nadobojczykowy ? Proszę o pomoc
absenteeism

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4054

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-02-15, 12:50   Temat: Co to może być? Czy to węzeł nadobojczykowy ? Proszę o pomoc
Nie wiem, czy to węzły - nie widziałam, nie dotykałam, więc skąd mogę wiedzieć? :)
To Ty piszesz o okolicy węzłów nadobojczykowych, więc - skoro martwi Cię pojawienie się właśnie na nich guzków (co zrozumiałe), najlepiej będzie zrobić USG tej okolicy by owe guzki wykluczyć.
  Temat: Co to może być? Czy to węzeł nadobojczykowy ? Proszę o pomoc
absenteeism

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 4054

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-02-15, 12:11   Temat: Co to może być? Czy to węzeł nadobojczykowy ? Proszę o pomoc
Niestety przez internet diagnozy nie postawimy, tym bardziej na podstawie samego opisu - takie rzeczy trzeba po prostu palpacyjnie zbadać.
Jednak jeśli jesteś zaniepokojona tymi węzłami i podejrzewasz, że może być tam coś nie tak (niekoniecznie musi to być od razu nowotwór, bo rozumiem, że na to się ukierunkowałaś), zawsze warto to sprawdzić. Proponowałabym albo wizytę u lekarza POZ, albo od razu USG tych węzłów (odpłatnie nie potrzeba na nie skierowania).
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group