1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ulax

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30037

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-07-13, 08:40   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Historia jednej znajomości kończy się, któtkiej... zdecydowanie za krótkiej.
Krzysiu przyjmij najszczersze kondolencje. Trzymaj się :tull: ::rose::
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ulax

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30037

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-07-11, 21:10   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
... wysuszone palce... :cry:
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ulax

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30037

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-07-09, 12:38   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ola ma racje. Krzyś, nie zadręczaj się. Oby nam kiedyś jak zajdzie taka potrzeba ktoś tak dopomógł. Żebyśmy się nie musieli plątać jak bezpańskie psy i prosić o łyk wody.
Krzysiu, w dzień w którym tato umierał, mogliśmy wezwać karetkę... może by się stał cud... czy zrobiłyśmy z mamą dobrze - nie wiem. Czy mogłyśmy więcej - może tak, nie wiem. W tym bólu i smutku widzę jednak że nie byłyśmy tymi najgorszymi współwędrowcami taty.
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ulax

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30037

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-07-06, 21:38   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
:/pociesza:/
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ulax

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30037

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-07-04, 21:08   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Płacz wróci po miesiącu, po dwóch myśli natrętne będą się kłębić. Wracać obrazy jak migawki i k... nie tych dobrych chwil tylko sceny przedsmiertne :cry: :/pociesza:/
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ulax

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30037

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-07-03, 10:12   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Tata odszedł w niecałe 9 m-cy. Przy doskonałych wynikach, ogólnym dobrym stanie wizualnym, zmniejszonym o pół guzie płuca. To badane, tamto ale nikt nie pomyślał o tk głowy, nie było badania pet. To są braki, to też moje niedopilnowanie. Czytając to forum, gdy ostatni raz tata był w szpitalu dosłownie wydarłam to tk aby wiedzieć: głowa wolna czy zajęta. A potem poszło szybko, za szybko :'( Jak u Ciebie. Mama siedziała z tatą non stop więc kupowałam jej jakieś bluzki i inne czarne rzeczy. Wybrałyśmy miejsce spoczynku. A tata w pokoju obok żył i miał się dobrze. To nie jest normalne. Ok, na tym forum, wśród nas - może. Ale na zewnątrz? wątpię...
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ulax

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30037

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-07-02, 18:41   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
:cry: chciałoby się napisać, to nie prawda :-(
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ulax

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30037

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-06-27, 21:15   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ściskam Cię bardzo i poraz "n" ty życzę wytrwałości.
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ulax

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30037

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-06-17, 10:48   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Wiem kochana. Rozumiem, my też pozwoliliśmy tacie odejść godnie. Zwyczajnie mi go brakuje. A druga strona medalu różowa nie jest. Najbliższy sąsiad, wujek męża - cierpi niesamowicie. Człowiek praktycznie zjedzony przez raka. Przerzuty do wszystkiego, ból. To jest straszne, ale ciocia ciągnie go za uszy, walczy o każdy dzień. Ehhhh :'(
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ulax

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30037

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-06-17, 07:57   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
:tull: Wiesz, że musisz być silny. My też marzyliśmy o wyjeździe z wózkiem na balkon :-( Niestety poprawa i lepsze trwała tydzień. Tak tęsknie za tatą. Mówią że lepiej umrzeć niż się męczyć. G... prawda, chciałabym móc jechać, pielęgnować, dodtknąć.
Trzymaj się.
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ulax

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30037

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-03-12, 10:56   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Krys
Tato był 01.03 na wizycie u radiologa, w dn 05.-09. 03 miał naświetlenia. Nawet miałam do Cb pisać. Byłam przeciwna, ale brat podjął decyzję o naświetlaniu.
Powiem Ci, jest średnio po :-\
Ale fakt, dostaliśmy się od ręki - N. Sącz.
  Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Ulax

Odpowiedzi: 117
Wyświetleń: 30037

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2018-02-19, 08:20   Temat: Rak gruczołowy płuca C34.3 prośba o interpretację wyniku
Trzymaj się, proszę

U mojego taty ciągle nic nie robią :-(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group