1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Fibromatosis agressive
Syla

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170062

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-12-02, 15:04   Temat: Fibromatosis agressive
Może dobrzeby było żebyś już tam zadzwoniła i zapytała o wolne terminy bo może trzeba się zapisać z kilkutygodniowym wyprzedzeniem?
Ja na razie nie planuję konsultacji u doc. Rutkowskiego bo mój lekarz prowadzący z COI na bieżąco z nim omawia wszelkie decyzje. Wiec nie wiem jak z tymi terminami prywatnie

Ps. Pewnie w profilu masz zaznaczone że nie chcesz otrzymywać prywatnych wiadomości, musisz po prostu zmienić to ustawienie
  Temat: Fibromatosis agressive
Syla

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170062

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-12-02, 14:11   Temat: Fibromatosis agressive
Magda wysyłam ci priv z namiarem na miejsce gdzie doc Rutkowski przyjmuje prywatnie!!!

[ Dodano: 2010-12-02, 14:13 ]
oooo... właśnie się okazało że nie da się wysyłać Ci prywatnych wiadomości
piszę więc tu, chyba nikt nie będzie miał o to pretensji

Millenium Plaza Al. Jerozolimskie 123A
tel. 22 529 70 02
  Temat: Fibromatosis agressive
Syla

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170062

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-12-01, 23:59   Temat: Fibromatosis agressive
Amelciu!!
Z COI w Warszawie trzeba się teraz koniecznie zapisać na termin!
Co prawda pacjenci "pierwszorazowi" przyjezdni mogą zostać przyjęci od razu ale na to musi się zgodzić lekarz a często ma tak dużo pacjentów że nie ma takiej możliwości po prostu!!!!
Musisz zadzwonić do asystentki - pani Wiesi tel 22 546 21 95, z tym że ona odbiera telefon i zapisuje pacjentów codziennie między 13 a 14!!! Wiem że bardzo trudno się dodzwonić więc mam jeszcze telefon do pani sekretarki która co prawda nie zapisuje na wizyty ale jest baaaaardzo miła i pomocna więc można ją poprosić o pomoc. Pani Dorota Rataj tel 22 546 21 72.

Napisz jak już uda Ci się ustalić termin to ci wytłumaczę jak przebrnąć ich proces pierwszej rejestracji i się nie zgubić i nie stać niepotrzebnie w trzech różnych kolejkach!

[ Dodano: 2010-12-02, 00:02 ]
Ja powoli już na chodzie, czekam na his-pat i ostateczną decyzję co do radioterapii.
Wynik powinien być najdalej w piątek ale lich go tam wie. Oby do środy 8.12 był bo mam wizytę i może jakieś decyzje zapadną.
  Temat: Fibromatosis agressive
Syla

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170062

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-11-09, 23:59   Temat: Fibromatosis agressive
Dorotko - trzymaj się!
Mam nadzieję, że będziesz dobrze znosić chemię a co najważniejsze, że ona zadziała jak trzeba!!!
  Temat: Fibromatosis agressive
Syla

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170062

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-29, 15:51   Temat: Fibromatosis agressive
W Warszawie niestety zmieniły się zasady - rzeczywiście do niedawna pacjenci zgłaszający się na 1-wszą wizytę byli przyjmowani bez zapisu ale teraz trzeba się wcześniej zapisać telefonicznie. Telefon do rejestracji Kliniki nowotworów tkanek miękkich
22 546 21 95 codziennie od 13.00 do 14.00 - pani Wiesia
  Temat: Fibromatosis agressive
Syla

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170062

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-27, 12:51   Temat: Fibromatosis agressive
Doris, to bardzo dobrze że czujesz się tak silnie i zdrowo!!!
Organizm jest silny a to bardzo ważne biorąc pod uwagę, że będzie musiał znieść teraz sporo trudów.

Jedz dużo i nabierz wagi bo potem na pewno poleci wiec żeby miała z czego! Mój mąż przytył 15 kg przed chemią i radio a potem dzięki temu na długo zachował siły i szybko się regenerował!
  Temat: Fibromatosis agressive
Syla

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170062

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-26, 23:51   Temat: Fibromatosis agressive
Nie, nie widziałam tego typu oznaczeń i nic mi lekarz nie mówił o fenotypach czy czymś podobnym. O radioterapii powiedział mi od razu jak tylko był pierwszy his-pat gdzie pojawiła się diagnoza fibromatosis.

Konsultowałam się zresztą z dwoma innymi onkologami i to z kręgu rodzinno-przyjacielskiego (WAM Wrocław i AM Warszawa) i opinie były zgodne - operacja z maksymalnym możliwym marginesem żeby się pozbyć kolegi fibro a potem koniecznie radioterapia. I ta drogą idę. Mam już termin - 10.11 przyjmują mnie na oddział a 12.11 operacja
  Temat: Fibromatosis agressive
Syla

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170062

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-26, 22:16   Temat: Fibromatosis agressive
Amelciu a nie zaproponowano ci wcale radioterapii?
Mnie od razu lekarz uprzedził że jak tylko brzuch po operacji będzie wygojony to zaczniemy radioterapię - własnie żeby zapobiec lub choć zmniejszyć ryzyko miejscowej wznowy
  Temat: Fibromatosis agressive
Syla

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170062

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-26, 21:54   Temat: Fibromatosis agressive
kermit napisał/a:
Syla a kto cię prowadzi w COI?


Na razie przez cały czas chirurg ongolog Dr Marcin Zdzienicki. Muszę powiedzieć że od pierwszego spotkania mam do niego dużo sympatii i czuję się bezpieczna w jego rękach :)
  Temat: Fibromatosis agressive
Syla

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170062

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-26, 19:49   Temat: Fibromatosis agressive
Zuza, wybacz ale mimo wszystko nie uważam tego za dobry pomysł i już. Takie jest moje zdanie i nie ukrywam że tak uważam.

Tym bardziej że także osoby które ostatnio pojawiły się na forum i piszą tego typu bonusow nie dostały. Szczerze mówiąc to mocno mnie to zniechęca i sprawiło sporą przykrość. A chyba nie o to tutaj chodzi??
  Temat: Fibromatosis agressive
Syla

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170062

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-26, 18:31   Temat: Fibromatosis agressive
Nawet zdążyłam dostać upomnienie...i oddzielny wątek :mrgreen:
Trochę mnie to zdezorientowało (po mnie inne osoby pisały tutaj i nikogo nie przeniesieno) no ale mam swój wątek - może to jakieś wyróżnienie albo bonus taki ; :<: -)

Jestem wiec tez tu: http://www.forum-onkologi...m-vt2196,15.htm
  Temat: Fibromatosis agressive
Syla

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170062

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-26, 09:09   Temat: Fibromatosis agressive
A fibromatosis to jest jeden typ wsio??
Bo na moim wyniku his-pat jest napisane tylko fibromatosis, bez drugiego członu
  Temat: Fibromatosis agressive
Syla

Odpowiedzi: 366
Wyświetleń: 170062

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2010-10-14, 19:27   Temat: Fibromatosis agressive
zufed napisał/a:
Tak jest dziewczyny, ploteczki do ploteczkowni :)

sio sio ;)


Ploteczki ploteczkami ale czemu mój post został stąd przeniesiony??
Liczyłam też na jakieś wsparcie, wygadanie a tu post wycięty i sam z boku... trochę niefajnie się poczułam taka wyrzucona :-(
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group