1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Richelieu

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259231

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-12-09, 09:59   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Każdy doskonale wie, jak to jest, kto sam tego doświadczył,

Jusieńko, _itsme_
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Richelieu

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259231

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-03-03, 11:40   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
jusia napisał/a:
[...]

Dziękuję ::thnx::


jusia napisał/a:
[...] Tęsknota boli straszliwie........

:tull:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Richelieu

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259231

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-29, 18:20   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Całym sercem jestem z Tobą ! To bardzo dobry pomysł. Jak jest okazja, trzeba kupować. Pamiętaj o tym, że po obecnej stagnacji kryzys na rynku nieruchomości się skończy i ceny pójdą w górę.
A co do tego, że to Twoje życie i Twoje decyzje, pomyśl, że Ojciec pierwszy radził by Ci, byś myślała o Twojej rodzinie, dzieciach, o sobie i o Waszej przyszłości. Życie jeszcze przed Wami.
Pozdrawiam serdecznie :-))
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Richelieu

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259231

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-23, 18:17   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
jusia napisał/a:
[...] Ciągle czytam,szukam,co mogłam jeszcze zrobić,co przeoczyłam,co tak bardzo zawaliłam,że Tatusia nie ma już.
Wiem,że przeciwnik od początku nie dawał nam szans na wygraną,ale czuję,że coś jeszcze można było zrobić,aby zyskać czas... [...]


Nie można było. Wiem, że są takie myśli, też się nad tym zastanawiam czasem. Ale nie można, nie da się uniknąć tego, że są choroby i nieszczęścia na świecie w naszym życiu.

Bardzo mądrze napisała JaInka - to czy jesteśmy zwycięzcami czy przegranymi, zależy od tego w jaki sposób przyjmujemy i jak postępujemy z tym, co nas w życiu spotyka.
Ktoś na tym forum ma w podpisie jako motto słowa św. Augustyna, o tym właśnie mówiące.

Chylę czoła przed Zwycięzcami, którymi wszyscy tu jesteście. Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Richelieu

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259231

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-14, 13:46   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
:cry: ::rose::
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Richelieu

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259231

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-12, 22:35   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
:cry: ::rose::

Najserdeczniej współczuję. Wieczny odpoczynek ... [*]
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Richelieu

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259231

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-11, 19:26   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Całym sercem jestem z Wami. Myślą i modlitwą.
Kiedyś tak żegnałem Mamę. Współczuję Wam tego bólu rozstania.
Gorąco pozdrawiam :cry:
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Richelieu

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259231

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2010-01-09, 19:35   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
pixi napisał/a:
Jusiu wiem, jak się czujesz -przechodzicie przez etap, o którym samo myślenie jest udręką- to jest właśnie to, czego boję się najbardziej na świecie. NIe potrafię Cię pocieszyć -płaczę razem z Tobą. Boże, dlaczego to wszystko jest aż tak koszmarne

agni5 napisał/a:
Jusieńko przytulam Cię całym sercem, jestem z Tobą....Bądź dzielna w tych dramatycznych chwilach....

harieta napisał/a:
cokolwiek tutaj i teraz napisze nie zmniejszy Twojego bolu i smutku
pozostaje mi tylko wysylanie cieplych mysli i modlitwa :uuu:
jestem z Wami


I ja też jestem z Wami. To co wyżej inni drodzy forumowicze powiedzieli, tak samo odczuwam.
To jest najgorsze w naszym życiu, patrzeć na cierpienie ukochanych osób i nie móc temu zaradzić.
Myślę o Was najserdeczniej ...
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Richelieu

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259231

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-21, 21:30   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
:cry:

::rose::
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Richelieu

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259231

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-19, 19:11   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
agni5 napisał/a:
Przytulam Cię całym sercem.....

natka7 napisał/a:
Jusia,trzymaj się
pozdrawiam

I ja też.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Richelieu

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259231

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-12-17, 20:51   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Ja również jestem z Wami ... Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Richelieu

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259231

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-25, 22:48   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Skoro piszesz o tym na forum, to pewnie oczekujesz od nas jakiejś rady.
Ale obawiam się, że niewiele możemy pomóc, bo w tych sprawach są różne oczekiwania różnych osób.
Ja sam należę do tych, co chcieliby wiedzieć jak najwięcej i mieć świadomość, jakie są szanse, możliwości, rokowanie, prawdopodobieństwa, możliwy rozwój wypadków, itd.
Ale są też tacy, co boją się usłyszeć niedobrych wieści, które na nich działają źle, odbierają nadzieję, siłę walki, powodują załamanie i poddanie się.
Ty znając Tatę najlepiej, o wiele przecież lepiej od nas, masz najwięcej danych by ocenić, co i w jaki sposób Jemu powiedzieć i kiedy to zrobić.
Uważam, że na pewno podejmiesz decyzję optymalną.
Nasza pomoc polega bardziej na trzymaniu kciuków za Was - co na pewno wszyscy czytający ten wątek czynią od dawna.
Pozdrawiam serdecznie.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Richelieu

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259231

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-13, 14:37   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
jusia napisał/a:
[...]
Boże,jak bardzo to boli....

:tull: Wiem, jak bardzo. Jestem z Wami myślą i modlitwą.
  Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
Richelieu

Odpowiedzi: 824
Wyświetleń: 259231

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-11-10, 09:29   Temat: guz płuca prawego-Adeno ca.
banialuka napisał/a:
jusia, trzymaj sie :tull: Życzę Ci duzo siły a tatusiowi dużo zdrówka. Czekam na wieści....oczywiscie dobre.


Ja również. Całym sercem się przyłączam. Pozdrawiam serdecznie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group