1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: obertas - komentarze
Radi

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-23, 11:14   Temat: obertas - komentarze
Witaj przyjacielu po dłuższej mojej nieobecności na forum :)
Właśnie zacząłem czytać Twoje Posty, refleksje i przemyślenia i bardzo się cieszę jak widzę budującą się w Tobie wrażliwość- na to co Wielki stworzył i na Twoją otwartość i rozwój osobisty... a najważniejsze, że budujesz relacje miedzy ludźmi i to jest piękne.
Trzymaj się i pomódl czasami za mnie , bo ja dalej "walczę" :)
Radek :-D
  Temat: obertas - komentarze
Radi

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-09-02, 17:39   Temat: obertas - komentarze
Dokładnie tak. Producent leku w ten sposób zabezpiecza się przed ewentualnym np. pozwem do sądu w celu "wywalczenia" odszkodowania.
Mój lekarz powiedział, żebym nie czytał ulotek leków tam gdzie są napisane skutki uboczne, bo się można nieźle nakręcić, a producenci piszą tam wszystkie możliwe rzeczy , niekiedy ulotka ma długość jednego metra :D
Obertas lek to połowa sukcesu -druga połowa tkwi w głowie i myśleniu:) Dlatego bądź dobrej myśli ;)
  Temat: obertas - komentarze
Radi

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-09-02, 13:45   Temat: obertas - komentarze
Obertas, cały czas o Was pamiętam i wspieram modlitwą.
Przekieruj myślenie, wywal pesymizm, strach i lęk to naturalne uczucia , ale nadmiernie podsycane mogą Cię zniszczyć. Przywołuj przyjemne i radosne chwile i rób swoje :)
Jesteś wspaniałym człowiekiem i tak trzymaj :)
Pozdrawiam Was serdecznie.
Radek :-D
  Temat: obertas - komentarze
Radi

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-04-17, 09:49   Temat: obertas - komentarze
Obertas :) pozdrawiam Was serdecznie i życzę tylko dobrych wyników i jak najmniej stresów.
Cieszcie się sobą każdego dnia, pozytywne nastawienie działa jak cud :-D
Mam Was w swoich modlitwach, pamiętam.
Rozumiem co przeżywacie , bo też mam za dwa tygodnie TK jamy brzusznej i klatki piersiowej i też to przeżywam,czasami martwię się, ale wiem, że mogę zmienić to nastawienie, choć nie jest to takie łatwe...Szkoda czasu na lęki i zmartwienie, bo to nic nie daje oprócz depresji i smutku. Życie to radość i wspaniały dar od Boga i szkoda je marnować.
ps fajnie ,że jeździcie wspólnie na rowerkach, to są rzeczy, które dają radość i szczęście. Tak trzymać
Buziaczki z Opola
|uscisk|
  Temat: obertas - komentarze
Radi

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-05-09, 08:01   Temat: obertas - komentarze
obertas napisał/a:

Niedosyt jest i jakaś głupia obawa.
Człeczyna dobrą nowinę słyszy a nie dowierza.
Ech, tam do kaduka! jest dobrze!
I tak niech zostanie.
:)


Doskonale znam to uczucia... niedosyt, obawa, niedowierzanie...
Jak żyję przez długi czas w napięciu i stresie, to niekiedy radość i wiara z tego, że jest dobrze przychodzi z trudem.
Obertas :) jest dobrze i to jest fakt niezaprzeczalny :-D
Pozdrawiam :) trzymajcie się ciepło ;)
  Temat: obertas - komentarze
Radi

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-04-24, 00:10   Temat: obertas - komentarze
obertas :)
Pamiętam o Was i zawsze możecie liczyć na wsparcie z Opola, które już "płynie" w Waszym kierunku :)
Wiem ile potrzeba energii, cierpliwości i wytrwałości w oczekiwaniu na badania, wyniki... Przeżywam podobne chwile i cieszę się, że nie jestem z tym wszystkim sam, bo to jest najważniejsze.
Pozdrawiam :)
  Temat: obertas - komentarze
Radi

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2013-04-03, 19:51   Temat: obertas - komentarze
obertas napisał/a:

PS.
A Wiosna zabłądziła gdzieś i nadal błądzi.
Myślę, że niebawem znajdzie właściwą ścieżkę i trafi do Nas. :flower:


Wiosna już trafiła :) , a takie wiadomości tylko potwierdzają jej nadejście :-D

Cieszę się razem z Wami :-D
Pozdrawiam :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group