1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak
Radi

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85240

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-08-29, 21:46   Temat: Czerniak
Spoko:) Nie masz co si ę martwić przecież jesteś już "weteranką tej choroby" ;) Wiesz o niej więcej ni z niejeden lekarz onkolog.np\. w Opolu :mrgreen: Do dziś stosują metodę : zneeczulaja miejsce w którym jest podejrzana zmiana, wycinają bez marginesów, wypalaja ( ELEKTROKOAGULACJA to taki sam zabieg jak przy wypalaniu kurzawk
Jak byłem na komisji lekarskiej w ZUS-sie to lekarz-orzecznik ZUS-u stwierdził stanowczo , że ma ju z 30-letnia praktykę i ten wycięte węzły odrosną! Powiedział, że juz widział w swojej długoletniej praktyce lekarskiej wiele takich sytuacji, że po limfadene


p0s. A odnośnie pluszaków to Milenka bawi się nimi tylko nie mogą być te du że , które gdzie czasami misio jest większy od dziecja :-D Milcia lubi pieski, kaczuszki, żłówie, kotki, itp.CAły zwierzyniec :)
oczywiście w maskotki do 20cm
  Temat: Czerniak
Radi

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85240

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-08-28, 12:38   Temat: Czerniak
Wierzę , że będzie OK i modlę się za Was :)
Gliwice to dobry szpital i ma pozytywne opinie , także jesteś w dobrych rękach :)
Cieszę się, że niedługo powiększy się Wasza rodzinka ... :mrgreen: też marzę o drugim dziecku, ale w Naszej rozpalaczliwej sytuacji finansowej to mogę sobie tylko marzyć i rodować , że innym się udaje. Nowe życie jakie nosisz w sobie to największy cud na świecie :) Super! Cały czas Wam kibicuje i pozdrawiam serdecznie z Opola :) Buziaki
PS> Jaka jest płeć dziecka? Mamy bardzo dużo rzeczy, ciuszków dla maluszka i chcemy Wam oddać w prezencie ( jak oczywiście chcecie- Nam też ludzie pomagali dlatego chcemy tę pomoc przesłać dalej)
  Temat: Czerniak
Radi

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85240

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-23, 00:53   Temat: Czerniak
888ONA888 napisał/a:
muszę jeszcze zatargać tam siostrę bo jest cała ,,popieprzona" :) z tym, że z nią będzie ciężko, tak jak ze mną kiedyś.. najwyżej naślę na nią babcię


U mnie w rodzinie też zapanowała "pieprzykowa obsesja" ;) siostra wycinała już kilka lat temu wiele podejrzanych znamion ( na szczęście badania hist-pat w porządku) i nadal martwi się o każdy pieprzyczek. Moją żonkę po ciąży, też zatargam do lekarza, bo nie podoba mi się wiele zmian, które ma na skórze.
Sam też obserwuje czy nie pojawia się coś podejrzanego.

Może to faktycznie wyglądać na obsesję, ale chyba bardziej jest to wiedza i świadomość, oparta na Naszych wspólnych doświadczeniach.
Pozdrawiam :)
  Temat: Czerniak
Radi

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85240

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-15, 23:10   Temat: Czerniak
No to trafiłaś na mądrego lekarza :) Trzeba żyć pełnią życia i cieszyć się z każdą chwilą, a nie myśleć i tracić energię na rozważania o chorobie... Sam się czasami na tym łapię, że wyprzedzam czas i myślę "Co by było gdyby..." Lecz szybko "uktrócam" takie myślenie i powtarzam sobie "TU I TERAZ" :-D
  Temat: Czerniak
Radi

Odpowiedzi: 191
Wyświetleń: 85240

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2012-11-08, 09:39   Temat: Czerniak
Zaufaj lekarzom:) Widocznie w Twoim wypadku i dostatecznie szybko wyciętej zmianie nie ma potrzeby oznaczania wartownika. Chyba ,że bardzo chcesz być pocięta :mrgreen:
Najważniejsze to zapomnieć o chorobie, nie myśleć o niej, a akurat w wypadku czerniaka ma to ogromne znaczenie. Sam przez to przechodziłem i nawet pojawiające sie najmniejsze bóle budziły we mnie strach i obawę.... Przecież tak w zasadzie ból towarzyszy nam przez całe życie i nie musi być oznaką choroby. Miałem silne bóle głowy, podejrzewałem przezut do mózgu... byłem na badaniu PET/CT i okazało się, że jest wszystko w porządku :) teraz głowa już mnie boli :mrgreen:
Pozdrawiam serdecznie :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group