1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Dla mnie wyrok
Ptaszenio

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-07-31, 10:36   Temat: Dla mnie wyrok
Monika, oni już wszystko widzieli i mało co jest w stanie ich zaskoczyć ;) z czasem zapewne oswoisz się i nie będziesz tak reagować. Pozdrawiam.
  Temat: Dla mnie wyrok
Ptaszenio

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-07-03, 12:34   Temat: Dla mnie wyrok
Monika,
możesz zrobić te badania u siebie.
  Temat: Dla mnie wyrok
Ptaszenio

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-25, 22:08   Temat: Dla mnie wyrok
Monika,
jesteś pod dobra opieką :) pozdrawiam.
  Temat: Dla mnie wyrok
Ptaszenio

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-18, 16:54   Temat: Dla mnie wyrok
Cieszę się, że będziesz pod opieką profesora - nie mogłaś trafic lepiej :)


Co do badań - wydaje mi się, że lepiej pojechać na konsultację z wynikiem USG jamy brzusznej i przynajmniej RTG klatki, na RTG potrzebujesz skierowania i możesz zrobić je odpłatnie, nie jest to kosztowne, na USG skierowania nie potrzebujesz. Może jednak do 30 czerwca uda Ci się uzyskać skierowania na badania nieodpłatne - choćby od lekarza POZ.

My jeździliśmy do profesora z badaniami, dlatego podsuwam takie pomysły :) widzę, że jesteś w innym nastroju, to bardzo cieszy.
  Temat: Dla mnie wyrok
Ptaszenio

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-18, 01:28   Temat: Dla mnie wyrok
Monika,

jesli potrzebujesz wsparcia emocjonalnego, wygadania się, poproś administratorów o wydzielenie wątku tzw. kciukowego - tam użytkownicy forum będą mogli Cie wspierać "duchowo", zaś ten wątek - merytoryczny - poświęcony będzie konkretom związanym z diagnostyką i leczeniem.
Pozdrawiam :)
  Temat: Dla mnie wyrok
Ptaszenio

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-17, 19:25   Temat: Dla mnie wyrok
Monika,
te badania zostaną zlecone, a Ty pomyśl, czy nie przyda Ci się wsparcie psychologa/psychoonkologa? Nie musisz zmagać się z tym sama.
  Temat: Dla mnie wyrok
Ptaszenio

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 53674

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2014-06-17, 16:55   Temat: Dla mnie wyrok
Monika,
dobrze w takim razie, że tu jesteś, bo tu wsparcie dostaniesz i to od wielu osób.

Jutro masz wizytę w poradni, rewelacyjnie, że tak szybko.

Jakkolwiek dzisiejsza diagnoza brzmi dla Ciebie jak "wyrok", oczywiste jest, że będziesz walczyć i nie dasz się chorobie :) Są na tym forum osoby skutecznie walczące z czerniakiem, to może być dla Ciebie idealna motywacja.

Witaj na forum, jesli będziesz miała jakieś pytania, z pewnością uzyskasz odpowiedzi.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group