1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak prostaty
Patrycja316

Odpowiedzi: 2
Wyświetleń: 4432

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2012-02-27, 15:18   Temat: Rak prostaty
Witam, ponieważ jestem świeża na tym forum a potrzebuję pomocy/informacji.

Okolo miesaca temu stwierdzono u mojego tescia raka prostaty, dodam ze tesciu ma 58 lat,
(mial robiona biopsje ze wzgledu na wysoki wksaznik PSA , poprzednie badania mial robione 1,5 roku temu i bylo wszystko ok),
poniewaz jest to wczesnie wykryty nowotor zaproponowano mu wstepnie radioterapie na okres 7 tygodni.

Dodam jeszcze, ze nie ma zadnych obiawow fizjologicznych, niedawno mial robiony zabieg na sercu - implantacja stentu, poniewaz bez podleczenie wczesniej serca nikt nie podjalby sie leczenia prostaty.
Robil tomografie k. nie stwierdzono przerzutow, oraz scjentografie kosci (ale wynikow jeszcze nie ma).
Musimy zadecydowac gdzie bedzie mial robiona ta radiologie czy w klinice w gliwicach czy moze zdecydujemy sie na wrocław (ul. borowska badz na hirschfelda - nie wiem jak sie pisze ta ulice :-) )

Mam pytanie do Soni jak czul sie po tych zabiegach radioterapii?
Jak byly wykonywane (przez cewke moczowa czy przez odbyt), czy caly czas byl w klinice czy puszczali go do domu?
Jak ogolnie oceniasz klinike i lekarzy?

Dziekuje bardzo z gory za jakakolwiek pomoc :-)

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2012-02-27, 17:32 ]
Dla ułatwienia pomocy i zgodnie z => Regulaminem (cz. I pkt 3) wydzieliłem post do odrębnego wątku.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group