1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Podejrzenie raka płuc
Patrycja

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 27793

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-12-02, 21:18   Temat: Podejrzenie raka płuc
Ja też jestem w szoku,że tk nie robili.Mój tata miał operację w marcu 2010 i od tego czasu 3 tk, pet i z 5 rtg.mam nadzieję,że okaże się,że to jednak nie przerzut- a na jakiej podstawie tak wnioskują.Rtg wykazuje zmiany?
  Temat: Podejrzenie raka płuc
Patrycja

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 27793

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-25, 08:09   Temat: Podejrzenie raka płuc
Ja bardzo sie nie znam ale napisze tylko,ze na pewno jest dobrze,że nie ma nic w węzłach i na linii cięcia.Złosliwy niestety jest w skali do G3 ma G2.Zabieg był radykalny czyli bardzo dobrze.
Co do samopoczucia to różnie z tym bywa.Wszystko zależy pewnie od reakcji organizmu.Pamiętam,że mojego tatę cos tam niepokiło i już tydz. po wyjściu wiozłam go na kontrolne rtg, które wyszło ok. Na pewno odczuwa dyskonfort ale to powinno minąć choć mój tata w rok po operacji odczuwa ból(nie jest to straszny ból ale pobolewa go w miejscu zabiegu).Trzymam kciuki oby wszystko było dobrze!
  Temat: Podejrzenie raka płuc
Patrycja

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 27793

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-03, 23:13   Temat: Podejrzenie raka płuc
Mój tata bardzo szybko doszedł do siebie.Troszke się "pieścił ze sobą" alenie było źle.Na dzień dzisiejszy jest ok.Jest bardzo otyły(przybyło sporo kg.) więc czasem ciążko mu sie oddycha ale wg. lekarza to wina kg. a nie choroby.Nie bój się operacji bo to wielka szansa.
  Temat: Podejrzenie raka płuc
Patrycja

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 27793

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-24, 18:11   Temat: Podejrzenie raka płuc
Ciesz się kochana,że jest możliwość zabiegu!!!!mój tata też miał lobektomię płata płuca lewego.Będzie dobrze!!!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group