1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Pacynka

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-02, 13:42   Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Najpierw przemywałam Kodanem - 1 tydzień, teraz Octeniseptem, jutro zdjęcie szwów i wycinam zmianę na głowie. Jutro też dowiem się jaki jest wynik z usunięcia pierwszej zmiany. Wszystkim odpowiadającym bardzo dziękuję, pozdrawiam Was serdecznie.

[ Dodano: 2017-08-03, 07:06 ]
wynik (Verucca seborrhoica excisio completa), odetchnęłam z ulgą, teraz czekam na wynik drugiej zamiany, pozdrawiam

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2017-08-03, 12:19 ]
Proszę wstawiać wyniki badań tak jak Regulamin forum nakazuje, bo do tej pory cały czas robisz to nieprawidłowo. Wyniki wstawiamy jako załączniki do posta bez danych lekarzy i pacjenta
Tutaj info jak to się robi http://www.forum-onkologi...rum/faq.php#35.

pozdrawiam


  Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Pacynka

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-08-01, 09:44   Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Zmiana wycięta, na plecach mam założone szwy, w związku z tym odczuwam ogromne swędzenie na całych plecach, mam nadzieję ze to dobry objaw, objaw gojenia. Czekam na wynik z niecierpliwością. Jakby było coś nie tak mieli dzwonić, na razie nie dzwonią więc trzymam się nadziei że to nie rak ...
  Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Pacynka

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-07-26, 11:13   Temat: zm 2
Kochani serdecznie dziękuję za każdą odpowiedź. Kartę DILO zdobyłam, po zawziętej walce z lekarzem internistą. Jestem już po wycięciu zmiany na plecach. Czekam na wynik z pobranego wycięcia. Lekarz niby mówił żeby się nie martwić, że to pewnie nic nie jest, ale zaraz potem wypomniał coś o możliwym szukaniu węzła "wartowniczego"? Nie wiem gdzie ten węzeł miał by być na środku pleców przy kręgosłupie? Poza tym wskazał mi druga zmianę do wycięcia, ja jej nawet nie widziałam (znajduje się ona na głowie, w miejscu gdzie nie mam włosów), w załączeniu. Podobno ta zmian jest bardziej podejrzana od tej poprzedniej już wyciętej.
  Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Pacynka

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-07-21, 14:14   Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Dziękuję za wsparcie i słowa otuchy
  Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Pacynka

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-07-21, 11:57   Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Bardzo dziękuję za pomoc , nie wiem dlaczego w ośrodkach POZ tak się boją tej karty? Jeśli nie będą mi jej chcieli dać to będę musiała jakoś zdobyć pieniądze na zabieg, bo moja zamiana dosłownie rośnie w oczach i nie mam czasu czekać :(
  Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Pacynka

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-07-21, 11:19   Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
a z którego przepisu to wynika że lekarz POZ powinien to wystawić ?

[ Dodano: 2017-07-21, 11:20 ]
byłam w Centrum Onkologii w Otwocku bo tam na wizytę czeka się 1 dzień
  Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Pacynka

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-07-21, 10:22   Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Dziękuje za odpowiedź, jeśli bylibyście tak uprzejmi podpowiedzieć mi jeszcze w jednej sprawie- onkolog nakazał mi wyrobienie zielonej karty onkologicznej, inaczej każą mi płacić za wycięcie zmiany. Czy lekarz pierwszego kontaktu - internista może mi wystawić taką kartę? Pytałam w recepcji mojego ośrodka podstawowej opieki zdrowotnej i powiedzieli mi że oni takich kart nie wyrabiają, (zapisałam się do internisty ale jeśli mi nie będzie chciał tego wystawić?) nie wiem co mam robić, a czas płynie na moja niekorzyść ... może mi ktoś podpowiedzieć w tej sprawie jak uzyskać taki "dokument"- kartę
  Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Pacynka

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-07-17, 09:29   Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
nie chodziło mi o diagnozę przez internet, chodziło mi bardziej o to czy może ktoś miał podobną zmianę? Do lekarza jak najbardziej się wybieram.
  Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Pacynka

Odpowiedzi: 23
Wyświetleń: 8710

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-07-17, 08:33   Temat: Zmiana na plecach - czerniak?
Proszę o poradę czy załączona na zdjęciu zmiana jest niegroźna czy to wygląda na czerniaka?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group