1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: obertas - komentarze
Ne1a

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-04, 07:13   Temat: obertas - komentarze
Masz rację- nikt za Ciebie nie ułoży od nowa życia... Taki paradoks- przeszło przez życie tsunami, a żadne ekipy pomocowe nic nie dadzą.... No może odrobinę- tylko tyle, że wiesz, że ktoś tam gdzieś daleko myśli, martwi się, a Ci co blisko- podadzą kawę z szarlotką i wysłuchają, przytulą... Eh....

Kociak potrzebuje uwagi i obecności, ale koty starsze- nie aż tyle. Jeżeli nocujesz w domu- geriatria będzie usatysfakcjonowana ;) Seniorzy są aktywni około 2 godzin na dobę, tylko z dzieciarnią problem- pobiega to, poje, pada na 15 minut, wstaje, pruje dzioba i tak w kółko. Dwa koty zupełnie nie przejmują się tym, że mało nas w domu- bo jak nas nie ma- bawią się ze sobą, przytulają, myją itp. A ich miłości do nas nie ubywa ;)
  Temat: obertas - komentarze
Ne1a

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-03, 15:10   Temat: obertas - komentarze
To nie tak.... Takie same rzeczy przydarzyły się Tobie- obudziłeś się, wypiłeś poranną kawę, za oknem świeciło słońce, śpiewały ptaki... Kota Ci mogę skombinować jak nie masz- będzie Ci mruczał przed zaśnięciem i witał o poranku... Różnica jest w świadomym dostrzeganiu tych wszystkich dobrych rzeczy, które się zdarzają każdego zwykłego dnia. I nie- nie chodzi o to, żeby udawać, że złe rzeczy się nie dzieją (zdarzyły). Chodzi tylko o to by pozwolić sobie na szczęśliwe chwile MIMO tego, że się zdarzają.

I tego Ci życzę Chłopaku.
  Temat: obertas - komentarze
Ne1a

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-03, 08:04   Temat: Re: To w gruncie rzeczy jest takie proste.
Dla mnie najważniejsze to:
obertas napisał/a:
Doceń każdy nawet najmniejszy kawałek.


Każdego dnia cieszę się, że się obudziłam, piję poranną kawę, że świeci słońce bądź powietrze cudnie pachnie deszczem/ wiosną/ jesienią/ śniegiem.... Że koty przychodzą się witać wciskając swoje nosy w moje policzki, że samochód zapalił.... W każdej złej rzeczy szukam czegoś dobrego- czasami to tylko wiedza o sobie (jak się czuję, jak się zachowałam, do czego jestem zdolna), czasami wiedza ogólna (szukam, czytam, dyskutuję), czasami uda się przekuć porażkę w coś dobrego obiektywnie- co pomoże innym nie znaleźć się w takiej samej sytuacji lub lepiej sobie w niej radzić.

Żeby przestać cierpieć musimy sami sobie pozwolić na bycie szczęśliwymi......
  Temat: obertas - komentarze
Ne1a

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-08-31, 21:23   Temat: obertas - komentarze
Porzucić gnuśny tryb życia mam zamiar od środy- jak nie będzie tak gorąco... Zazdroszczę Wam tych gór (w zasadzie spotkania ludzi, a nie gór).... Chociaż... Tam (w górach) ponoć "wszystko jest święte, wspinaczki wniebowzięte, króluje zeszłoroczny czas na posłaniu z liści buczynowych, do ziemi jest dalej niż do gwiazd, że aż zachwytu swego nie wysłowisz"- więc może i gór zazdroszczę......
  Temat: obertas - komentarze
Ne1a

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-08-31, 12:06   Temat: Re: A czas sobie płynie banalnie Tik Tak.
obertas napisał/a:

PS. Automatem lat mi ubyło
(szkoda -niesamowicie szkoda, że nie kilogramów!


Gdyby tak było, że i kilogramów ubywa, to dniami i nocami szlochałabym, że nie mam brody... Zapuściłabym taką do kolan :lol:

Odradzaj się w Żegiestowie Feniksie i wracaj taki sam a jednak nie-do-poznania....
  Temat: obertas - komentarze
Ne1a

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-07-16, 22:11   Temat: obertas - komentarze
A ja kocham brodaczy... Wojewódzki zapytał Chalidowa czy kiedyś zgoli swoją brodę. Mamet bez wahania odpowiedział- tak, kiedy zostanę kobietą ;)

Wątek Ewy znam tak dobrze, jak żaden.... Ma w moim sercu swoje miejsce na zawsze... Jakoś wcale się nie dziwię, że nie doszedłeś do siebie- ja też ciągle nie mogę uwierzyć, że już nie ma naszej Dziewczyny... Nie mogę pogodzić się z idiotycznymi wymogami, które trzeba spełnić, żeby dostać skuteczny lek, z ograniczeniami, niewiedzą lekarzy, terminami badań.... Złości mnie to po prostu... Eh- smęcę. A tego Ci raczej nie potrzeba.

Trzymam kciuki, żeby spotkanie przyniosło ukojenie i przytulam wirtualnie.
  Temat: obertas - komentarze
Ne1a

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-06-23, 22:17   Temat: obertas - komentarze
Eh Chłopaku.... Przytulam wirtualnie... Pamiętam o Twojej pięknej i dzielnej Dziewczynie... Nie tak miało być :cry:
  Temat: obertas - komentarze
Ne1a

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-12-29, 20:48   Temat: obertas - komentarze
To ja dziękuję. To dla mnie zaszczyt spotkać tak pięknych ludzi i uczestniczyć wirtualnie w Waszym życiu. Macie w moim sercu swoje miejsce na zawsze.

Życzę Ci by 2015 rok był po prostu lepszy niż obecny, by jak najmniej w nim było smutku i trosk. Trzymaj się Dzielny Chłopaku! Myślę o Tobie cieplutko!
  Temat: obertas - komentarze
Ne1a

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-12-22, 23:16   Temat: obertas - komentarze
Zaglądam codziennie do obu Twoich wątków.... Jakby coś mogło się jeszcze zmienić, cofnąć...
  Temat: obertas - komentarze
Ne1a

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-12-06, 12:46   Temat: obertas - komentarze
obertas napisał/a:
Czasem zastanawiam się czy warto tak mocno kochać.
Im bardziej darzysz kogoś uczuciem, tym większa pustka, mocniej boli-.


Warto! Lepiej przeżyć wielką i miłość i wielkie cierpienie, niż nie przeżyć prawdziwej miłości.... Warto, choćby to miał być tylko jeden dzień....

Każdy dzień zaczynam od sprawdzenia wieści od Ciebie. Smuci, że priorytety zmieniają się w tę stronę.... Oby szczęśliwych chwil było jak najwięcej.... Eh...
  Temat: obertas - komentarze
Ne1a

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-30, 23:12   Temat: obertas - komentarze
Mam nadzieję, że jelita szybko ruszą i będziecie mogli wrócić do masaży i usprawniania Dziewczyny :okok" Jabłka, marchewki (błonnik) w połączeniu z laktulozą i forlaxem w końcu muszą zadziałać. Nie wiem czy można ale jeszcze suszone śliwki, morele działają... Biedna Twoja Żonka- taka niby prozaiczna rzecz, a potrafi się dać we znaki... Trzymam kciuki, żeby jak najszybciej udało się opanować sytuację i żeby pozytywne myśli wróciły :okok"

Myślę o Was cieplutko!
  Temat: obertas - komentarze
Ne1a

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-27, 18:22   Temat: obertas - komentarze
Jak miło czytać, że Dziewczyna śpi spokojnie- nie żałuj Jej zatem głaskania i masowania bo jak widać działa super nie tylko na nogi! A jak odeśpicie w końcu, to też pewnie z innym spojrzeniem i nową porcją sił będziecie działać dalej! Trzymam kciuki, żeby Dziewczyny nie bolało, żeby stanęła na nogi i żebyście spali błogo- od zmierzchu do świtu!

Obertas- widzę, że Ty jesteś tym typem, który się rozkręca, kiedy wiatr w oczy wieje... A to nie zwykły wiatr tylko prawdziwy halny, więc i działanie z wielkim zaangażowaniem... Myślę o Was cieplutko każdego dnia!
  Temat: obertas - komentarze
Ne1a

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-24, 13:33   Temat: obertas - komentarze
Trzymaj się dzielny Chłopaku... Ale pomyśl też o tym co dziewczyny piszą o ustawieniu przeciwbólowym- długo tak nie dacie rady....

Myślę o Was ciepło!
  Temat: obertas - komentarze
Ne1a

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90709

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-20, 21:12   Temat: obertas - komentarze
Fantastyczne wieści |cwaniak| Bardzo się cieszę, że zmierzacie w dobrym kierunku! Dziewczę z takim apetytem to się wzmocni błyskawicznie!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group