1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Nadzieja

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-06, 12:43   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
MRAL- a co jak ktoś ma tylko jedną przeglądarkę? :roll:
A nie można by tak wstawić porpostu tego projektu? Czy musi być jako plik do pobrania?
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Nadzieja

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-07-06, 10:04   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
NIe mogę pobrać pliku :?ale?:
Co do ulotki- czrnobiałe OK ale to jedne z wielu, nie rzucające się w oczy- ja zazwyczaj jak dostaję jakieś świstki reklamowe do ręki nawet ich nie czytam tylko wyrzucam do kosza, chyba że coś przyciągnie moją uwagę...
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Nadzieja

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-06-01, 00:31   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Co do ulotki- ja nie mam możliwości jej druku niestety :(
Cod od treści, myślę ze warto kupić zwykłą kartę teleoniczną (polecam orang) do kom. i zamias całej instrukcji obsługi podac numer tekefonu- "jezeli nie wiesz jak poruszać sie po forum zadzwoń a w tej kwestii Ci pomożemy" Uwierzcie ze są różni ludzie którzy w białe pole na OPERA wpisą w google i inne a później się potracą ... To nie takie proste dla niektórych. Inną opcja jest stworzenie numeru gadu "INFO" gdzie można pokierowac choćby samymi linkami co i gdzie.


AAAAAAAAAAAAA wracając do ulotki usze się kumpeli przypomniec. Ostatnio sama pracuję 7 dni w tygodniu, brakuje mi czasu dla do mu, synka i mamusi, nadmiar obowiazków mnie wkurza ale co zrobić, takie czasy, ( w miarę możliwosci z pracy podczytuję) Mam nadzieję że i grafik Ewlyl super dziewczyny "graficiarki" :P reklamowej :P troszkę luzu nabierze, i Ewelinka coś nam fajnego prostego ale przemawiającego wymyśli :) jako ulotkę oczywiście, a może ni etylko ;)
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Nadzieja

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-22, 23:29   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
jejku przeczytałam teraz swój post i wyszło tak jak bym chciała pouczac :roll:
MAGANANA- też mam taki zamiar :)
Myślę co by jeszcze można było zrobić- przynajmniej takimi myślami odganiam inne ;)
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Nadzieja

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-22, 22:59   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
MAGANANA- można rozesłac do znajomych
1) wiadomość np z tekstem
"Nie wiem czy wiesz że znam problem "onkologiczny". Myślę że to forum powinien odwiedzić każdy kto również go zna. [tu adres strony], jeżeli znacie kogoś znajomych którzy również chorują, lub jego bliscy, a chcecie poczuć że nie jesteście z "tym" sami zajżyjcie"
Lub coś wedle uznania co tam kto chce
2) można ogólnie polecić profil :)

Moja znajoma jest zapracowana ale jak tylko znajdzie chwilkę zrobi dla nas projekt ulotki (jak już pisałam jest grafikiem). Niestety nie podam terminu kiedy to będzie. Myślę że jeżeli będą również inne propozycje to wcale nie jest powiedziane że musi być tylko jeden wzór ulotki :)
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Nadzieja

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-19, 21:06   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Mrakad napisał/a:
cherrie napisał/a:
Wysylam projekt ulotki.Jak pisalam wczesniej lepiej poczekac na jakas profesjonalna wersje, ale moze ta ulotka da jakis ogolny zarys co powinno sie na niej znajdowac, a co nie (jakies sugestie?).
Poza tym, pozwolilam sobies kopiowac grafike ze strony forum, hm nie wiem czy dobrze?


Mam znajomego zawodowego grafika i udało mi się go zainteresować naszym problemem. Dajmy mu trochę czasu na przetrawienie problemu.

Nie jestem fachowcem, więc nie chcę się wymądrzać, ale Twój projekt to amatorszczyzna, zarówno graficzna jak i merytoryczna. Przepraszam, ale jakiś czas pracowałem z prawdziwym fachmanem od druków reklamowych i coś mi pozostało. Ja dbałem o teksty a on o wygląd. Proponuję poczekać kilka dni na inne propozycje.


MARKAD- liczą się chęci a nie zawodostwo...
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Nadzieja

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-17, 07:47   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Co do ulotki rozmawiałam też z koleżanką która może zrobić jakiś projekt. Jest grafikiem więc powinno coś z tego wyjść. Problemem jest jedynie czas którego nie ma go za wiele:)
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Nadzieja

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-16, 16:34   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Hmmm A czy DSS ma swój profil na NK? Równiez można by stworzyć konto fikcyjne jeżeli jeszcze nie ma i można je polecić.
  Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
Nadzieja

Odpowiedzi: 127
Wyświetleń: 54403

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2009-05-15, 20:19   Temat: Możecie zrobić coś dla Forum! Kto pomoże? :-)
No to i ja się zgłaszam.
Na jednym forum rozreklamowałam już forum w pewien sposób ;) (DSS ;) )
Wśród znajoimych również opowiadam o forum gdzie słyszę nie to co chcę tylko jaka jest prawda, ze tu można zdobyć wiele cennych informacji.

Jeżeli chodzi o ulotki jestem również za.
W Tarnowskich Górach i Bytomiu (śląsk) mogę je "roznieść" w szpitalach, przychodniach, gdzie tylko dam radę (wiadomo że z maluszkiem nie wszędzie wejdę)

Porozmawiam ze znajomymi na temat jakiegoś pomysłu na dodatkową reklamę.
Szkoda ze to droga inwestycja ale reklama strony- choćby sam adres z dopiskiem "forum onkologiczne" na smoachodzie to również dobry sposób na przekazanie o istnieniu takowej stronki.

Wiem ze to spam- a na to i czasu potrzeba, ale ja osobiście dostaje wiele spamów na gg szkoda tylko że o jakiejś głupiej tematyce. Gdyby ktoś miał czas porozsyłac wiadomości gg

"Jeżeli temat onkologiczny, trudny temat choroby nowotworowej nie jest Ci obcy,, zapraszam Cię na forum onkologiczne - DUM SPIRO SPERO- pomożemy Ci dowiedzieć się o tym o czym chciał/a byś wiedzieć"

Czy coś tego typu.
Szkoda ze na graficiaża się nie nadaję, ale zapytam koleżankę która w tym "siedzi" ;) coprawda jest teraz zawalona robotą ale może znajdzie chwilkę na wymyślenie ulotki reklamujacej :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group