1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-05, 11:49   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
maka1982, :tull:
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-05, 00:11   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
niki napisał/a:
pisz o odczuciach , o strachu, bolu, o wszystkich myslach ktore teraz krązą ci po głowie


Zgadzam się z Niki. Poza tym wydaje mi się, że takie pisanie może okazać się pomocne dla Ciebie. Wyrzucisz z siebie emocje, wypłaczesz się... :/pociesza:/
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-02, 23:27   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Ja również zgadzam się z czkawką - mam podobne przeżycia, doświadczenia.

Też trzymam kciuki, żeby wszystko poukładało się jak należy. Od jakiegoś czasu kieruję się tym, co Anelka ma w swojej stopce: "Jeśli wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda!". :)

Wiary więc. :tull:
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-28, 16:57   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
erin29, muszę przyznać, że nieźle się uśmiałam. :-D
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-28, 16:35   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
maka1982, cieszę się bardzo, że mimo wszystko Twoje Święta były spokojne. Twój Brat jest na pewno bardzo szczęśliwy. :)

:tull:
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-27, 11:16   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
mis123, :/pociesza:/
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-26, 20:42   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Gonia, Kochanie... :/pociesza:/

Przecież to nie jest koniec, to jest dopiero początek. Trzeba wierzyć, Gosieńko. Że jeszcze się wszyscy spotkamy, tam, po drugiej stronie. Bez bólu, bez cierpienia, szczęśliwi. Trzeba wierzyć, bo inaczej to wszystko nie miałoby sensu. Wiem, że bardzo tęsknisz, że boli. Ale takie właśnie jest życie, czasem musi boleć, tak "po prostu". Ale jeszcze wyjdzie słońce, zobaczysz. Prawdziwy wschód dopiero przed nami. Przed nami wszystkimi...

:/pociesza:/
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-25, 14:10   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Anelko... :/pociesza:/
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-24, 23:20   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Gonia, wzruszyłam się...
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-24, 22:55   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja, Mark, czkawka, 1K8, Gonia i wszyscy inni, którzy wiedzą, jak ciężko było dziś... przytulam bardzo, bardzo, bardzo mocno... :tull:
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-23, 22:55   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
1K8 napisał/a:
mam nadzieje,ze czas leczy rany


Ja też ją mam. A Twój Maluszek przyzwyczai się, jest taki mały... Życzę Ci dużo, dużo siły na ten nadchodzący czas. :tull:
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-23, 22:50   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
1K8, pochowałam Mamę i Tatę, również wiem. Najważniejsze jest to, że nie jesteś zupełnie sama. Potrzeba czasu, żeby jakoś dojść do siebie. Daj sobie czas... :/pociesza:/
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-23, 22:45   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
1K8, przykro mi. Przyjmij moje wyrazy współczucia. :/pociesza:/
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mordoklejka

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-23, 22:34   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Ech. U mnie jest podobnie: telewizor wyłączony, coby nie słyszeć kolęd, na miasto nie wychodzę, coby mnie słyszeć: "Wesołych Świąt!", smsów nie odbieram, coby nie czytać rymowanych wierszydeł i ogólnie jakoś tak jestem chyba obok tego wszystkiego. Na początku myślałam, że lepiej będzie nie robić żadnej kolacji wigilijnej, nic nie szykować, nie ubierać choinki, nie dzielić się opłatkiem. Jakoś to wszystko przespać. Ale później pomyślałam sobie, że Mama nie chciałaby, żeby tak było, Tata pewnie też.

Niech więc będzie. "Święta". Ale modlę się w duchu, żeby minęły jak najprędzej, w mgnieniu oka. Niech ten cały szum wokół choinki, prezentów i szczęśliwych rodzin się skończy.

Może zapadniemy razem w sen zimowy, jak niedźwiedzie? Byłoby cudownie...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group