1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Anelia - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148126

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-23, 16:32   Temat: Anelia - komentarze
o! No to uf, uf, że wyniki w porządku! :)

W takim razie również pozdrawiam cieplutko i ściskam mocno, cobyś nie zapomniała, że taka sobie Mordoklejka myśli o Tobie! :)

|uscisk|
  Temat: Anelia - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148126

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-23, 16:05   Temat: Anelia - komentarze
Anelko, jak się czujesz?

:tull:
  Temat: Anelia - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148126

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-12, 18:23   Temat: Anelia - komentarze
Anelko, możliwe że stres... Ale mimo wszystko musisz się dokładnie przebadać i wtedy będzie wiadomo co i jak. Niestety nie wiem nic o tym leku, ale ze swojej strony mogę Cię zapewnić o moich ciepłych myślach krążących wokół Twojej osoby. :tull:

Pisz, Kochana, co i jak, jak już będziesz wiedzieć coś więcej. :tull:
  Temat: Anelia - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148126

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-02, 23:20   Temat: Anelia - komentarze
Anelko, ja również dołączam się do życzeń. Spokoju ducha. :tull:
  Temat: Anelia - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148126

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-24, 23:37   Temat: Anelia - komentarze
Anelko... tulę mocno do serca... :tull:
  Temat: Anelia - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148126

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-15, 21:10   Temat: Anelia - komentarze
|przytula|
  Temat: Anelia - komentarze
Mordoklejka

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148126

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-15, 14:12   Temat: Anelia - komentarze
Anelko, pisz do nas. Jak najwięcej pisz. Płacz. Pozwól sobie na tęsknotę. Nie musisz nas przepraszać za to, że tak bardzo cierpisz. To jest dla nas zrozumiałe, Boże mój, przecież takie doświadczenia potrafią złamać człowieka wpół!

Też przeraża mnie myśl o Świętach, ale takie właśnie jest życie - każdy dzień jest inny, każdy stawia przed nami nowe wyzwania. A nam pozostaje tylko jedno: iść, iść, iść. Jeśli będziesz miała ochotę przespać ten trudny czas - śpij. Jeśli będziesz chciała płakać - płacz. Jeśli poczujesz w sobie siłę - wykorzystaj ją. Pamiętaj, że to, czego teraz doświadczasz to Twoje życie. TWOJE. I tylko Ty będziesz wiedziała najlepiej, jak spędzić te smutne dni. Smutne tym bardziej, że wielu ludzi się raduje, szuka prezentów, choinki, piecze ciasta. A my będziemy siedzieć w domu i myśleć o tym pustym nakryciu...

Nie jesteś sama i nie będziesz sama. Będziemy razem z Tobą. |przytula|
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group