1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: pierwotny rak wątroby HCC
Monia11

Odpowiedzi: 183
Wyświetleń: 159622

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2012-09-12, 14:12   Temat: pierwotny rak wątroby HCC
Od kilku tygodni śledzę wpisy na tym forum, ale dopiero dziś odważyłam się napisać. 20 lipca u mojego taty stwierdzono żółtaczkę, trafił do szpitala gdzie po badaniach okazało się, że to HCC. Prześledziłam Twoją historię mania. I wierzę, że będzie dobrze. Ja byłam u wielu lekarzy i wszędzie mi odmawiano. Przeszkodą jest min. wiek taty (74 lata) nikogo nie obchodzi, że to człowiek, który w pełni funkcjonuje i fizycznie i psychicznie. Ale do rzeczy. Mania też byłam na Banacha prof. Nyckowski był na urlopie więc byłam u jego współpracownika z tego samego zespołu u dr Ireneusz Grzelaka. Ale jeżeli chodzi o onkologów to faktycznie prof Cezary Szczylik zajmuje się również nowotworami wątroby, ja byłam z dokumentacją u niego 10 września. Jeżeli będziesz chciała to podaję namiary: UROMEDICA ul. Omólewska 27 przyjmuje w poniedziałki tel. 22/610 37 70. Przyjmujerównież w Przychodni Lekarzy Wojskowych ul Mokotowska 6a (IVp) tel. 22/825 85 99, 603 258 599 w czwartki. Jest podobno jednym z najlepszych onkologów w Polsce. Mojemu tacie nie może pomóc paradoks HCC wywołało żółtaczkę a przy żółtaczce nie można leczyć onkologicznie. Chirurgiczne leczenie podobno odpada bo wiek i rozmiar guza 190mm. Mania umów się do prof. Szczylika

[ Dodano: 2012-09-12, 14:19 ]
Jeszcze jedno? A dlaczego chirurg nie obejżał płyty odrazu? Byłam u 6 różnych lekarzy i każdy z nich oglądał płytę przy mnie tłumacząc co i jak. Jest jeszcze taka opcja byś pojechała na wizytę do szefa Oddziału Chirurgii i Transplantacji na Banacha prof Krawczyka prywatnie on sam już podobno nie operuje ale bez wątpienia jest najwyższej klasy specjalistą i dotego wspaniałym człowiekiem potrafi przyjmować pacjentów nawet po 22. Jak byłam na Banacha to dr Ireneusz Grzelak zchodził z sali operacyjnej po wielu godzina operowania (przeszczep wątroby) a i tak usiadł i dokładnie obejżał płytę. Mania nie poddawaj się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-09-12, 17:06 ]
Monia11, jeśli chciałabyś podzielić się swoją historią - załóż własny wątek na Forum.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group