1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Nowotwór złośliwy ( zmiana przekraczająca granice przełyku )
Marzenna1956

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11974

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-12-03, 20:57   Temat: Nowotwór złośliwy ( zmiana przekraczająca granice przełyku )
Minie niedługo miesiąc od śmierci mojego męża, trudno mi jest jednak zrozumieć , dlaczego operowano mojego męża zakładając mu rurkę do karmienia, mimo, że miał bardzo niski poziom białka, bardzo kasłał dusząc się, nic nie zrobiono mu z podziurawionym przełykiem, ataki kaszlu jak ślina dostał się do płuc były okropne, spowodowały popękanie szwów, co było przyczyną kolejnej operacji, po której "wprowadzono go w śpiączkę farmakologiczną. A na drugi dzień poinformowano mnie że zmarł. Dlaczego nikt nie połatał, albo nie wymienił mu tej "rury" - przełyku. Operacja się udała tylko pacjent nie wytrzymał, Do dziś nie mogę pogodzić się z tym. Dlaczego podczas śpiączki farmakologicznej pacjent umiera.

[ Dodano: 2015-12-03, 21:00 ]
Chciałabym podziękować wszystkim za słowa współczucia i podtrzymywanie mnie na duchu podczas tego trudnego okresu w moim życiu
  Temat: Nowotwór złośliwy ( zmiana przekraczająca granice przełyku )
Marzenna1956

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11974

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-11-07, 18:25   Temat: Nowotwór złośliwy ( zmiana przekraczająca granice przełyku )
Dzisiaj o 11,20 mój mąż skończył życie, będąc w śpiączce farmakologicznej
  Temat: Nowotwór złośliwy ( zmiana przekraczająca granice przełyku )
Marzenna1956

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11974

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-11-03, 12:20   Temat: Nowotwór złośliwy ( zmiana przekraczająca granice przełyku )
Szukają szukają, okazało się że ma dwie dziury w przełyku, dzisiaj zrobili mu operację włożyli stomię do żołądka, ale dziury zostały, zastanawiają się co z tym zrobić. Dziury w przełyku powodują , że męczy go kaszel i odpluwa dużą ilość śliny. I znowu karzą czekać i nic się nie dzieje , cały czas przebywa w szpitalu .

[ Dodano: 2015-11-03, 12:22 ]
troszkę przeraża mnie brak działań, aby coś zrobić z przełykiem , aby mógł normalnie oddychać, a nie męczyć się i krztusić nawet własną śliną

[ Dodano: 2015-11-03, 20:21 ]
Zrobiono PET przerzutów nie ma, ale też nic nie robią z przełykiem, czy dziury w przełyku mogą się same zamknąć, i zarosnąć
  Temat: Nowotwór złośliwy ( zmiana przekraczająca granice przełyku )
Marzenna1956

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11974

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-10-14, 22:27   Temat: Nowotwór złośliwy ( zmiana przekraczająca granice przełyku )
W dalszym ciągu mąż nic nie je, od dzisiaj podają mu morfinę, oraz dostał krew. Jedno jest pocieszające, że dalej szukają . Nawet nie wiadomo do końca czy są przerzuty .
  Temat: Nowotwór złośliwy ( zmiana przekraczająca granice przełyku )
Marzenna1956

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11974

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-10-12, 12:39   Temat: Nowotwór złośliwy ( zmiana przekraczająca granice przełyku )
No tak badanie wycinków nie wykazało komórek nowotworowych, ale mój mąż cały czas kaszle i odpluwa, nie chce jeść , otrzymał skierowanie do poradni żywienia pozajelitowego. Został przyjęty na oddział w szpitalu, gdzie jest karmiony dożylnie. Waży obecnie 47 kg, mówi szeptem, robią mu badania, ale stan zdrowia jego ulega pogorszeniu słabnie. Jest bardzo zmęczony i obalały, cały czas walczy, podtrzymuje go jak mogę że będzie lepiej , musi być lepiej, ale powoli i ja zaczynam tracić wiarę , że to się poprawi.
  Temat: Nowotwór złośliwy ( zmiana przekraczająca granice przełyku )
Marzenna1956

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11974

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-09-23, 11:54   Temat: Nowotwór złośliwy ( zmiana przekraczająca granice przełyku )
No tak, 30 września mają być wyniki badania próbki, oraz będziemy na konsultacji u lekarza od radio-chemio-terapii. Dodatkowo załączam wyniki ostatniej gastroskopii.
  Temat: Nowotwór złośliwy ( zmiana przekraczająca granice przełyku )
Marzenna1956

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 11974

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-09-22, 13:20   Temat: Nowotwór złośliwy ( zmiana przekraczająca granice przełyku )
Mój mąż jest po usunięciu przełyku w marcu oraz chemio i radioterapii , obecna diagnoza podejrzenie wznowy w okolicy zespolenia. w załączeniu wyniki z ostatniego pobytu w szpitalu.
Jest wyniszczony , bardzo chudy , brak apetytu, co mam robić , czym go karmić , nutridrinków nie che przyjmować , co mu dać aby go wzmocnić



[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2015-09-22, 14:00 ]
Załączając pliki wyników badań, kart informacyjnych itp., proszę usuwać dane lekarzy.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group