1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Marcin87

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 299035

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-09-26, 14:19   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Domi. napisał/a:
Moja sytuacja wygląda tak że kiedy zaczęłam chorować wyrzucili mnie z pośredniaka bo jestem niezdolna do pracy i jeszcze straszyli sądem że niby chciałam ubezpieczenie wyłudzić.


Bardzo niecodzienna sytuacja. Dla mnie oburzająca. Też jestem obecnie niestety bezrobotny, bo mam nieciekawe wyniki i jestem w trakcie diagnostyki, poza tym jestem osłabiony i cały czas chce mi się spać, ale jestem cały czas zarejestrowany w PUP. Dziś byłem ponownie się tam podpisać i za trzy miesiące kolejna wizyta. Jakim prawem Cię wykreślono? Urząd daje ubezpieczenie, przecież bez tego trzeba płacić straszne sumy za pobyty w szpitalu. Kumpel za operację i pobyt musiał zapłacić ponad 7 tysięcy. Tak to jest w naszym kraju, że aby dostać jakiś zasiłek z MOPS-u, trzeba najpierw mieć na papierze napisane na co się choruje, nie wcześniej. Ich nie interesuje, że lekarze Cię badają, oni muszą mieć czarne na białym, że jest taka lub inna choroba, która nie pozwala pracować. A to, że diagnostyka może się ciągnąć miesiącami to już nikogo nie interesuje. Samemu trzeba sobie z tym radzić. Zaskoczyłaś mnie tą sytuacją. Pewnie będzie za chwilę problem na forum, że ten post nie dotyczy tematu, ale musiałem go wcisnąć, więc proszę administratora o wyrozumiałość :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group