1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Metoda DCA
Magda2207

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 13243

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-02-17, 22:38   Temat: Metoda DCA
Gazda napisał/a:
Posłuchaj... po pierwsze, przekręciłaś tytuł działu, który brzmi: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego. Można tu propagować różne specyfiki, które pomagają, jak siemię lniane, lub nie szkodzą, jak soczek malinowy od ciotki Heleny. Natomiast cieciorka, amigdalina, czy jak w tym przypadku - pochodna proszku do pieczenia, jako substancje szkodzące chorym nie są, i nie mogą być promowane na tym forum, a autorzy reklamujący powyższe specyfiki (a najczęściej czynią tak z chęci zysku), są wywalani stąd na zbity pysk. Czy wyraziłem się jasno?


"Posłuchaj"....podałam nazwę tematu?zaznaczyłam temat?nie dział,i chyba nie chodzi o to by łapać się za słówka.....nie taka rola tego forum.Oczywiście rozumiem Cię...staram się zrozumieć.
  Temat: Metoda DCA
Magda2207

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 13243

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-02-17, 15:50   Temat: Metoda DCA
Skoro regulamin,określa,że forum zawiera inforomacje konwencjonalnego leczenia raka ,to powiedz mi proszę dlaczego to jest akceptowalne:Temat: Niekonwencjonalne metody leczenia raka......i tam śmiało...można pisać?Poruszyłam się,bo sama jestem zainteresowana tą tematyką....ale skutecznie zostałam już przez was zaaaatakowana;)i boję się cokolwiek napisać w tym temacie!
  Temat: Metoda DCA
Magda2207

Odpowiedzi: 10
Wyświetleń: 13243

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2013-02-17, 14:19   Temat: Metoda DCA
awilem napisał/a:
Regulamin forum określa jasno jakie metody leczenia nowotworów preferujemy więc nie bardzo rozumiem jak możesz o takie rzeczy pytać.

Bo ktoś dostał nadzieję w tym leku, że może być pomocny dla chorego... ale nie mieści się w durnych schematach regulaminu... i pozamiatane... out i tyle... wyjaśnij mi dlaczego nikt nie udzielił kolesiowi jasnego info... dlaczego nikt nie mówi o tym leku... np. nie wierzymy w tego rodzaju środki... najlepiej out i tematu nie ma... a do Pana wyżej tego od szamanów... pragnę dodać kolego! zobacz czym się zajmują szamani!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group