1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Lucy37

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89155

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-06-04, 22:21   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Podobnie było z moją mamą. Wyszła ze szpitala po długiej infekcji (białaczka) w stanie dobrym, a na drugi dzień tylko spała. Myślałam, że jest zmęczona długim leczeniem i chorobą...a ona na trzeci dzień już miała obrzęk płuc. Przy czym nic ją nie bolało, oddychała normalnie i lekko! Wezwałam pogotowie gdy zaczęła tracić świadomość i też usłyszałam od ratownika, że powinnam była zadzwonić przynajmniej dzień wcześniej... Skąd miałam wiedzieć? Mama była w kontakcie, tylko dużo spała. Zmarła dnia czwartego, a ja do dziś się zadręczam. To jest taka choroba, nieobliczalna.
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Lucy37

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89155

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-05-03, 18:54   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Bardzo współczuję :-( :-(
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Lucy37

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89155

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-05-03, 16:05   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
"Boże, jak to przeżyję to chyba już nic w życiu nie będzie w stanie mnie złamać."

To samo mówiłam po śmierci mojej mamy...

trzymaj się, bardzo mi przykro, bo było tak dobrze.
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Lucy37

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89155

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-11-08, 19:30   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Nie piszesz do siebie, na tej stronie są 4 moje wpisy :--:

Crp rzeczywiście wystrzeliło, czy mama ma gorączkę? Inne objawy?

Nie bałabym się jejunostomii, jest tymczasowa i pomogłaby odżywić mamę, skoro megace nie działa i sprawia trudności w przyjmowaniu.

Ola, chyba nie ma lepszego wyjścia niż trzymać się prof. Lampe. On jednak ma pojęcie o trzustce.
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Lucy37

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89155

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-10-27, 12:42   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
No niestety, rak wciąż ma przewagę, ale nie należy się poddawać. Dla mnie to cud, że Wasi bliscy nie mają taki długi czas przerzutów! Same dobrze wiecie jaki to rak...

Nano knife jednak dziurawi tego guza, a chemia być może ma szansę wtedy efektywniej zadziałać i dobić gada? Jak wyjaśniał lekarz z nagrania.
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Lucy37

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89155

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-10-27, 10:43   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
http://www.interia.tv/wid...cej#pst80896842
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Lucy37

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89155

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-10-21, 18:10   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Dobrze, że nie rośnie i nie przerzuca się, ale chyba po to była operacja żeby się go pozbyć.

Ciekawe jak profesor to wyjaśni :roll:
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Lucy37

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89155

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-10-21, 16:24   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Czy ten naciek to wciąż guz? Bo nie wiem czy naciek to to samo co guz, zmiana npl lub zmiana TU?
A jakie były wcześniej rozmiary guza?
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Lucy37

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89155

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2014-06-26, 17:47   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Co za wspaniała wiadomość!!!

Nie wiedziałam, że te zabiegi są nierefundowane.

Są fundacje, które zbierają na takie cele, na leczenie, np. tu:

http://www.siepomaga.pl/
  Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Lucy37

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 89155

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2013-08-05, 18:45   Temat: rak głowy trzuski - walka mojej mamy
Hej,

A prof. Wydmański nie podejmie się naświetlań?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group