1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 17
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-29, 20:29   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
no myślę ze chyba lekarz dobrze wie co robi :/ myśle ze chyba te echo wykarze czy są przerzuty czy nie.
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-29, 16:45   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Lekarz poszerzył margines i zorbił przeszczem skóry z uda na ręke. Wychodząc do domu przyszedł do mnie na oddział i powiedział że podczas operacji ,,sprawdził" węzły pod pachą i wg niego nie są opuchnięte/poszerzone i powinno być wszystko dobrze. na kontrolę ran pooperacyjnych idę w środę a 8czerwca ide na jakieś (piszę jakies bo się nie znam) echo które ma pokazać czy są przerzuty. 16czerwca kontrola u lekarza prowadzącego.
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-27, 19:04   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
no neistety. a masz do niego maila ?
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-27, 18:54   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
No i teraz mam problem :/
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-27, 18:48   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Pani Marcelino myślę ze chyba lekarz wie co ma robic :/ i przy okazji myślę że chyba w Holandii poziom opieki medycznej jest na wyższym poziomie niz w PL choc teraz juz mam wątpliwości
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-27, 17:44   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Lekarz w PL wyciął mi pieprza z marginesem dość maławym, lekarz w Holandii postanowił powiększyć margines i dlatego ten przeszczep skóry ma się odbyć. Jutro.
Co do wycięcia węzła wartowniczego jeszcze nic nie wiem bo w czerwcu mam mieć echo robione czy są jakiekolwiek przerzuty.
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-27, 15:51   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Mam pytanko. Taka sytuacja: lekarz postanowił wyciąć większy margines wokół czerniaka ale jest prblem - ćwiczyłem na siłowni i powiedział ze nie jest w stanie zszyć mi ręki po wycieciu i postanowił zrobic zabieg/operację i wyciąć margines większy i przestrzepić mi na ranę skórę z uda. czy to normalne? jak to może wygladac?
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-07, 14:26   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Pani Tamaro wiele mi pomogła Pani.
Choć w mojej sytuacji nie jest tak kolorowo bo z tego co wyczytuje w internecie to moja Holenderska ubezpieczalnia nie ma podpisanego kontraktu ze szpitalem w moim mieście :/
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-07, 13:31   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
No juz nie jedna osoba pisała mi żeby w NL to robić, wiec tak zrobię. czekam na wiadomośc od lekarza z PL co i jak mam z tym zrobić i na wyniki w języku ang. aby pokazać u lekarza
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-07, 10:19   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Mariuszu drogi nawet nie skomentuję ,,skoro dla ciebie ważniejsza jest praca niż zdrowie to mogę tylko pogratulować"!

Dostałem wyniki już wklejam (tzn postaram sie bo jestem nowy na tym forum) obraz wyników

  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-06, 23:53   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
tam-tam-taram jak wiesz ile w NL to chetnie usłyszę ale jak nie wiesz to pytanie ogólne, np. w PL
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-06, 23:49   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Jedno najwazniejsze pytanie jeszcze: ile wolnego od pracy po wycięciu węzła wartowniczego ???
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-06, 21:31   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
tam-tam-taram dostałem od ludzisk którzy znają sie bardziej na NL języku że musze dostać zgodę z ubezpieczalni NL na leczenie w PL i tak nie jest pewne że sie zgodzi i odda pieniądze. tam-tam-taram wiesz cos więcej o tym?

myszka no czekam na wyniki ale wiesz jak to człowiek woli zaplanować (przynajmniej ja)
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-06, 17:47   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
A kto wie ile kosztuje w pl wyciecie węzłów ?

[ Dodano: 2015-04-06, 19:35 ]
Czy ktos jest w stanie mi powiedzieć ile w PL kosztuje wycięcie węzła wartowniczego?

A co do pierwszych wyników to znajomy lekarz napisał mi tak: ,,W mikroskopie melanoma malignum plus potwierdzenie immunohistochemiczne, białko s-100 itd". I to jest tylko potwierdzenie że czerniak jest tak?

Bo w środę będą na papierze dokładne wyniki wycinka.
  Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Kubo1985

Odpowiedzi: 53
Wyświetleń: 20095

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2015-04-06, 16:01   Temat: Czerniak skóry. Ważne pytania.
Gaba dzięki za info. Nie chodzi o to że nie jestem zadowolony z lekarzy Holenderskich, ale w PL mam bardzo dobrego znajomego lekarza który pomaga mi ogarniać sprawę z onkologiem.

Kto wie ile może kosztować zabieg wycięcia węzłów i cyz leży sie po tym w szpitalu?
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group