1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: spike40 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-04-17, 00:36   Temat: spike40 - komentarze
::thnx::

ściskam Cię mocno
I wzajemnie dziekuję - za wielkę i wspaniałę lekcję.

Niestety, czasy mamy takie, że w Twoich poczynaniach jest wiele nadzwyczajności.
Znam osoby - dzieci chorych rodziców, które uciekają od Nich. Byle nie być, nie patrzeć, nie przewijać, nue myć..."nie brudzić rączek"... - Ważniejsza kariera, a Mama, czy tata stary już, swoje przeżył - słyszę czasem... okrutne czasy, kiedy kupno nowego auta jest ważniejsze od bycia z Bliska Osoba gdy odchodzi...albo gdy przypomina się o chorującym pod katem ewentualnego zdobycia niezłego spadku po NIm...
ech

Kasieńko, podziwiam też Twoją wytrzymałość fizyczną no i Męża... opieka musi być non stop, a przeciez macie dzieci, pracę, musicie też jakoś zyć...
dajecie Mamie naprawde ogrom dobroci, milości i serca:)

buziaki ode mnie i dużo siły Kasiu...
jesteśmy tutaj...pamiętaj
  Temat: spike40 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-28, 16:34   Temat: spike40 - komentarze
Kasieńko
Jestem po prostu w szoku, czy jakieś fatum nad Wami wisi:(

Boże, bo juz nie rozumiem, ten krwotok z usuniętych migdałów? TYle dni po usunięciu?
Dlaczego? Jak to lekarze tłumaczyli? Miałam też usuwane migdałki, ale cholerka takich "przygód" nie miałam :shock:

Trzymaj się cieplutko i mam nadzieję, że już wszystki traumatyczne problemy ze swoim zdrowiem masz już za sobą!
Tego Ci życzę z całego serca...

ściskam
  Temat: spike40 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-24, 23:14   Temat: spike40 - komentarze
Kasieńko Kochana
jestem tego samego zdania co Czkawka...

Kasiu
Duzo siły.
Przytulam do serca


PS. Napisałam dzisiaj w watku Spike - ok. 12-13.00 - po wpisie Leny. Teraz patrzę nie ma mojego wpisu ani tutaj, ani w drugim wątku Spike - w kciukach...


Katarzynko, sprawdziłam w logach - nie ma żadnej informacji dot. usunięcia bądź przeniesienia żadnego Twojego postu w tych godzinach. Być może post się nie wysłał, ale żaden nie został z pewnością skasowany. - dop. absenteeism
  Temat: spike40 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-24, 16:56   Temat: spike40 - komentarze
Kasieńko KOchana
Nie znam się, ale przychylam sie do wypowiedzi Leny. Może nawet trzeba ta wizyte księdza przyspieszyć?....
Kasiu, nie zrozum mnie źle, ale czytałam tutaj u nas na forum, że właśnie jak już śmierć jest bardzo, bardzo blisko organizm wydala z siebie duże ilości kału...
To chyba więc nie wirus:( Byc może to już jest - niestety - ten ostatni końcowy etap choroby.
Kasiu, może być to kwestia kilku tygodni, ale chyba raczej kilku dni - kilkunastu dni.
Obym się myliła, ale może tak być...

Kasieńko Droga
Dużo siły...
Ściskam Cię mocno i przytulam do serca...
  Temat: spike40 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-22, 21:21   Temat: spike40 - komentarze
KOchana Kasiu
Super, że już jesteś z powrotem:)

Wracaj szybciutko do zdrowia...

pozdrawiam cieplutko
  Temat: spike40 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-03-11, 00:39   Temat: spike40 - komentarze
Kasiuniu
Trzymam niezmiennie kciuki za Ciebie i Mamę, a teraz będa trzymac jescze mocniej i mocniej!!! Wracaj prędko do Mamy z powrotem!!!
Uporaj się szybciutko z Twoimi problemami!!!

Musi byc dobrze Kasiu, Ty musisz być ZDROWA!

przytulam do serca:)
  Temat: spike40 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-22, 21:56   Temat: spike40 - komentarze
:-[
  Temat: spike40 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-17, 14:35   Temat: spike40 - komentarze
:/pociesza:/
  Temat: spike40 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-11, 21:03   Temat: spike40 - komentarze
:cmok:
  Temat: spike40 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-02-09, 15:37   Temat: spike40 - komentarze
Kasieńko
:tull: :tull:
  Temat: spike40 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-12-03, 19:59   Temat: spike40 - komentarze
Kasieńko
Kurcze, bo zaczynam się - podobnie jak Kubanetka - mocno, mocno denerwować:(
Co u Was, napisz, proszę...

ściskam:)
  Temat: spike40 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-11-04, 22:01   Temat: spike40 - komentarze
Kasieńko
Co z Bratową?
Mam nadzieję, że masz same dobre wieści!
ściskam:)
  Temat: spike40 - komentarze
Katarzynka36

Odpowiedzi: 94
Wyświetleń: 23179

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2010-11-03, 23:34   Temat: spike40 - komentarze
Spike
No i jeszcze będą jutro trzymała kciuki, by u bratowej nie znaleziono nic złego!
Musi być dobrze!
papa
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group