1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: weryfikować źródła
Katarzynka36

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 30901

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2010-12-16, 20:18   Temat: weryfikować źródła
NO Gabo prawda, że ciekawy przypadek? ;)

Sprzedaż po zamieszczeniu i reklamowaniu środka jako nagrodzonego niby przez lekarzy onkologów i fachowców wzrosła zdecydowanie. Osobiście mi się tym pochwaliła pani ze sklepu internetowego polecającego ten specyfik...
Hm, a szary człowieczek może pomyślec, że skoro lekarze "rekomendują" to warto kupić, bo pomaga!

Gabo, o kupnie suplementu pomyślałam (skoro polecanym przez lekarzy) po radioterapii - dla swojego Taty. Jest oslabiony, a specyfik 'podobno" jest zalecamy podczas naświetlania... hmm
Oczywiście koniec końców nie kupiłam...

pozdrawiam Cie Gabo cieplutko i dzieki za wyjaśnienia:)
PS. A lekarze powiini jakos się bronic pzed takim procederem - wykorzystywaniem poniekąd ich do robienia pacjentom wody z mózgu... Bo traci pacjent, lekarz traci swój autorytet, bo staje sie mniej wiarygodny, a zyskuje firma pomnażając swoje zyski...
  Temat: weryfikować źródła
Katarzynka36

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 30901

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2010-12-15, 23:10   Temat: weryfikować źródła
Gabo
Z dużym zainteresowaniem przeczytałam Twój post. Zgadzam się z nim z zdecydowanej większości. Piszesz, o farmaceutach, ale ja mam dylemat odnoście lekarzy - a konkretniej pewnego suplementu diety, który otrzymał nagrodę na Ogólnopolskiej Konferencji Medycyny Paliatywnej - HOSPICJUM 2009, środek o nazwie Oxycell 3.
Pytałam już kiedyś o to i billyb mi odpowiadał. Gdzieś o tym wyczytałam i podchodziłam sceptycznie do tego środka, natomiast jak przeczytałam, że lekarze onkolodzy przyznali mu nagrodę to się zainteresowałam czy owego specyfiku może jednak nie kupić.
Tym bardziej, że działa niby wzmacniająco przy radioterapii, a moj Tata miał własnie 6 tygodni i jest mocno oslabiony. To nadal suplement diety, ale przyznanie mu jakiegoś wyróżnienia spowodowało, że jego wiarygodność w moich oczach wzrosła...

No właśnie, tylko jak jest w istocie? Zaintrygowało mnie to...Okazało się, że środek był kupowany, ale po tym, jak na stronie sprzedającego zamieszczono dyplomy przyznane na owej Konferencji, preparat jest rozchwytywany tak, że są braki w hurtowniach i trzeba domawiać kolejne zamówienia u producenta.... Czyli jakaś część pacjentow pomyślała tak jak ja - skoro lekarze przyznali nagrodę, to to nie jest jakiś tajemniczy specyfik. Tylko cudowny preparat! Lekarze dali mu po prostu wiarygodność...
Hmm, tylko dlaczego ja jednak mieszane uczucie, czy ktoś mnie przypadkiem nie naciąga? Jak to zweryfikować?

pozdrawiam cieplutko:)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group