1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 32
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-26, 19:29   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kasieńko Kochana

.......

:-[

Wyrazy najgłębszego współczucia...
Stoczyliście wielką, niesamowitą walką Kasiu..I twoja KOchana Mama niesłychaną wolę życia, siłą, hartem i Ty z Mężem...

Ciężko cokolwiek pisać, bo każde słowo jest zbyt banalne...
Dużo siły Kasiu. Mama nie cierpi. To jedyne pocieszenie. Jedyne.

przytulam mocno do serca
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-26, 00:29   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kasieńko

Twoja Mamunia jest niesamowita...
Boże, ciężko uwierzyć skąd Ona bierze siły?

Ma niesamowitą wolę życia....
To chyba cud, że mimo takiego wyczerpania i wycieńczenia organizmu, Mamunia trwa. Jest cały czas z Wami. Zrobiła Wam cudny prezent wielkanocny...

Ściskam mocno
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-21, 22:32   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kasieńko

Twoja Mama jest niesamowita...Organizm tak wycieńczony, a Ona cały czas walczy, nie daje się... Nie mam pojęcia jak Ona to robi, organizm niesamowicie silny ma... wolę życia....

Kasiu, jak to Mama nie wypróżniała sie od 18 marca?!

Ściskam Cię ogromnie mocno
Podziwiam ogrom Waszej - Twojej i Męża - siły, milości, cierpliwości...
tej 24 h wspaniałej opieki...
Jesteście dla mnie wzorem, naprawdę.

Kasiu...trzymajcie się - jakkolwiek banalnie to zabrzmi...
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-16, 13:43   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kasieńko

Jak dobrze, że Mama sie troszkę lepiej poczuła i powiedziała, że wspaniale się Nia opiekujesz! Bo tak jest!

nie wiem, jak twoja Mama daje radę, ale przecież Ona jest już od dawna skrajnie wycieńczona... Musi mieć niesamowicie silny organizm... tyle tygodni bez większego jedzenia, wymioty wielodniowe...

Kasiu, trzymam kciuki, by Mama nie musiała cierpieć...

Jesteście z Mężem wspaniali...
ściskam
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-09, 22:55   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kochana Kasiu

Nie wiem jak Twoja Mamunia to robi, ale Ona cały czas sie nie poddaje. Jej organizm jest piekielnie silny, bo przecież przez długi czas jadla malutko, potem wymiotowała długo...
wiele osób nie dało by rady. Jednak ta Jej ogromna walka jest niestety i tak skazana na przegranę, więc modle się, by Jej cierpienie nie trwało długo. Mam nadzieję, że Ja nie boli, bo to najważniejsze.
I nie wiem Kasiu jak Ty dajesz radę opiekować się Mamą w takim stanie przez tak długi czas... Martwię sie jak twoje siły, kondycja i zdrowie... Przecież każdy na Twoim miejscu byłby na skraju wyczeprania fizycznego i pewnie psychicznego...
Jestes niezwykle dzielna...

Dużo siły....
Ściskam ogromnie mocno
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-05, 19:37   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kasieńko KOchana

ściskam Cię z całego serca...
Twoja Mama - mimo choroby ma niezwykle silny organizm, przecież już od dawna malutko jadła i wymiotowała...
Ale za dużo juz wycierpiała... niech zaśnie w spokoju, w otoczeniu Was - jej ukochanych Bliskich.... Ciebie Kasieńko... Ty jesteś jej Córką - Aniołem... tak bardzo jej pomagałaś i pomagasz i Twój Mąż....wielkie słowa podziękowań mu się należą...

Kasiu
Dużo siły... niech będzie spokojnie, bez cierpienia i bólu...

przytulam do serca
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-30, 00:29   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kasiu
Jest wiele silniejszych leków p - wymiotnych niż wspomniany metoclopramidum
Być może pomogłyby p-wymiotne stosowane powszechnie przy chemii?

Z tego co słyszałam są też plasterki p-wymiotne. Jakaś skopolamina, jesli dobrze zapamiętałam. Dowiedz się jutro, niech dr przepisze coś, to przeciez te wymioty niepotrzebnie dodatkowo męczą Mamę...
Pilnie trzeba Jej ulżyć!

przytulam...
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-29, 23:06   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kasieńko
Współczuję tego Waszego cierpienia.
Ciężko o tym czytać, a co dopiero przeżywać...

MOdlę się o spokój dla Was. Niech Mama - jesli to już ten CZAS - odejdzie spokojnie, bez wymiotów, bez cierpienia, bez bólów i dodatkowych męk, bo to nieludzkie jak chory przed śmiercią musi tyle jeszcze przejść....

Przytulam do serca.... mocno...
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-29, 13:19   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kasieńko
Na miły Bóg, to ja dobrze rozumuje, że Tata z wyjdzie i może prosto przyjechać do domu Mamy? Koszmar:(
Ogromnie współczuję, bo los rzuca Ci potworne kłody pod nogi... za dużo cierpienia i trosk w tak krótkim czasie:(
niesprawiedliwe to ogromnie....

Dużo siły Kasieńko...

PS. A może los tak wymyślił, by skruszony Tata przyszedł i poprosił o wybaczenie???
Wiem, że to ciężko pojąć, ale może Mama podświadomie też chce usłyszeć jego przeprosiny, może chce mu wybaczyć, choć tak okrutny los Jej i Wam zgotował???
:-(
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-22, 23:04   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kasiu KOchana
Niedobrze to wygląda:(
Boję się Kasieńko, że Mamie nie zostało już dużo czasu...Przykre strasznie, że ma takie silne wymioty, organizm juz goni resztkami sił...

Dobrze, że już jesteś przy Niej....
Cóż napisać... duzo siły życzę i by Mama nie cierpiała, nie męczyła się - to teraz jest priorytetem...


Przytulam do serca...

PS. A Męża Twojego podziwiam, spisał się super. Naprawdę, dzielny niebywale i kochany, że tak wszytsko ogarnął...
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-03-10, 19:47   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kasieńko
Z niepokojem przeczytałam o Twoim samopoczuciu...
Fakt, może to być wina nawarstwiających się stresów...
Ale, pamiętam, że pisałaś o swoich ostatnich problemach ze zdrowiem?
Co w tej kwestii? BYłaś juz w szpitalu, czy ja coś nie doczytałam?

ściskam Cie mocno...
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-27, 00:49   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kasieńko KOchana
Trzymam kciuki za Twoją Mamę i oczywiśćie za Ciebie!!!!
To musi być najzwyklejszy, banalny guzek! Nie ma innej opcji!

ściskam Cię mocno


[następne komentarze]
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-14, 17:20   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kasieńko
NO to kombinacja leków jednak raczej nie, skoro antydepresanty Mama bierze od kilku lat... Naprawdę to bardzo zagadkowe, że chwilkę jest ok, po czym zaczyna mówić jakby od rzeczy:(
Wydaje mi się, że musicie mieć w trybie bardzo pilnym rezonans... bo te Mamy zaburzenia są naprawdę bardzo niepokojące:( Trzeba to jakos zdiagnozować! Jesli przerzutów dr nir widzieli, leki też od 2 miesiecy te same, to jest to co najmniej dziwne :?ale?:

Spokoju Ci Kasieńko życzę!
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-14, 16:29   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kasiu
A te antydepresanty Mama bierze od dawna, czy dopiero co zaczęła brac? a może ma jakieś inne przepisane? Leki antydepresyjne mogą mieć tez różne skutki uboczne - uczucie splatania, strasznej agresji, mam znajoma, ktora miały też omamy, jakieś przewidzenia ale to było w pierwszym tygodniu brania tego leku i dr kazał jej odstawić i brać inne. Czy od dawna mama bierze mieszankę morfiny i antydepresantów?
jeśli 2,3 miesiące to chyba raczej nie powinno być takich "jazd", ale jak kilka dni to może byc od zlej tolerancji takiej kombinacji leków. Mimo wszytsko poproście lekarza o rezonans (tk było z kontrastem???), bo zachowanie Mamy jest co najmniej zagadkowe, nie może tak być... może są jednak przerzuty tylko lekarze nie chcieli was dołować??? Już sama nie wiem jak to interpretować, ale zachowanie Mamy jest naprawdę... dziwne i męczące - dla was wszystkich, łacznie z mamą...
A przez ostanie godziny Mama ma jakieś normalne zachowania, czy nadal jest taka "dziwna"?

pozdrawiam cieplutko
  Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Katarzynka36

Odpowiedzi: 210
Wyświetleń: 80614

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-14, 13:56   Temat: Guz szczytu prawego 33/37/57 mm
Kasiu
Koszmarne to co piszesz:(
ja jestem laikiem, ale taka straszna zmiana osobowiści i co najmniej dziwne zachowanie Mamy to mi się tylko z przerzutami kojarzy - z jakims uszkodzeniem mózgu!!!
Może to wina jednak upadku??!
Tylko, ze przed upadkiem Mama już też zaczynała się troszkę dziwnie zachowywać?

nie wiem jak Ci pomóc:( jakieś uspokajające i rezonans głowy chyba by trzeba zrobić, a nie tk...

Kasiu, dużo siły...
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group