1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
KasiaC

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 298999

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-09-24, 22:38   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Edvige , pierwsze zaświadczenie zostało wypisane przez lekarza, który zajmował się mną na oddziale zaraz po operacji i wtedy dostałam rentę zaocznie do końca 2012r. Drugie zaświadczenie wystawił mi lekarz prowadzący mnie od momentu rozpoczęcia leczenia uzupełniającego, aż po dziś dzień. Nie rozpisał się właściwie wcale. Napisał, że wgląd w cała dokumentację medyczna jest w COI , podał numer pacjenta i na dole , że obecnie jest remisja.
Na komisji pani orzecznik poprzeglądała starą dokumentacje i dała na kolejny rok, tyle że częściową niezdolność.
  Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
KasiaC

Odpowiedzi: 814
Wyświetleń: 298999

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-09-23, 17:22   Temat: Porady rentowo-zasiłkowe etc.
Edvige napisał/a:
A zaświadczenie N9 niech wypisze lekarz prowadzący, bo lekarz rodzinny wie zbyt mało o Twojej chorobie i jego opinia może być nie wystarczająca a to działa na Twoją niekorzyść.

No właśnie, a co jak lekarz prowadzący stwierdza, że to zaświadczenie ma wypisać lekarz pierwszego kontaktu? Mam się upierać i ustalać nadprogramową wizytę( kolejną mam dopiero w marcu 2014, a renta do końca 2013r) czy iść do lekarza rodzinnego z całą dokumentacją medyczną, która posiadam?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group