1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca prawego
Kasia1x

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 19036

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-12-24, 14:17   Temat: Rak złośliwy drobnokomórkowy płuca prawego
Witam moja mama z początkiem maja dokładnie nie pamietam bo nie mam dokumentacji
miala zdiagnozowanego raka wynikalo to z biopcji.Na szczęście był to guz operacyjny,operacja mamy odbyła sie 25.06. po operacji z wyników histo.zdiagnozowano,że jest to rak drobnokomórkowy złośliwy.Gorszej diagnozy być chyba nie może.Obecnie mama skończyła cztery cykle chemioterapi.Jak myślicie co dalej?Na forum jest już moja siostra ,która opisywała przypadek mojej mamy anna1982
w styczniu ma być robiony dopiero tomograf przez caly okres chemioterapi nie robiono żadnych dodatkowych badań poza badaniem krwi.Wyniki te wychodziły dobrze

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-12-24, 15:35 ]
Wątki scalone.
Bardzo prosimy nie zakładać kilku wątków dotyczących jednego pacjenta - jeśli jest jeden, a w nim dokumentacja, należy go kontynuować.


  Temat: Guz płuca prawego
Kasia1x

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 19036

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-12-23, 21:14   Temat: Guz płuca prawego
Witam. Dlugo sie zbieralam by napisać. Proszę o pomoc. Moja mama na poczatku tego roku miała zdiagnozowanego raka płuca prawego w czerwcu odbyla sie operacja gdzie został wycięty płat w ktorym był guz oraz zapobiegawczo płat gorny. Z wyniku histo. po operacji wykryto, że był to rak złośliwy drobnokomorkowy oraz że węzły chłonne sa czyste. teraz mama jest po czterech cyklach chemi i czuje sie dobrze. W styczniu ma mieć robiony tomograf. Co Wy o tym myślicie?

[ Komentarz dodany przez Moderatora: absenteeism: 2012-12-23, 21:24 ]
Post wydzielony do osobnego wątku, zgodnie z Regulaminem Forum.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group