1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Kasia1972

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-09-27, 08:05   Temat: Rak pęcherza moczowego
Szonowni czytelnicy forum,

tydzień temu pisałam o naszym przypadku a już dzisiaj chcę poinformować że byłam z mamą na konsultacjach w Wieliszewie u cudownega lekarza cudownego człowieka który wszystko mami wytłumaczył i już w ten czwartek będzie miałą zabieg i w zależności od stopnia złośliwości nowotworu będzie określony dalszy przebieg leczenia ....piszę to dlatego iż wiem ze wiele osob znajdujących się w podobnych sytuacjach nie wie gdzie się zgłosić do którekgo szpitala się udać .... po konsultacjach okazało się zę jest wolne miejsce i lekarz moze przeprowadzić zabieg oczywiście nikt nie wie jak będize dalej ale wiem dzisiaj że po spotkaniu jestem spokojniejsza bo w tej placóce pracują osoby z powołania że atmosfera tam jest taka jaka powinna być w KAŻDYM szpitalu a podejście do każdego chorego powinno być tylko takie ....pacjent który zgłasz się do lekarz oczekuje że zostanie uzdrowiony ale chyba w tym uuzdrowiniu NAJWAŻNIEJSZE jest jaką ma opiekę w jaki sposób jest traktowany przez personel a tam w Wieliszewie są ludzie anioły którzy nikogo nie zostawią samemu sobie .... tam człowiek czuje ze nie jest sam z choroba może liczyć nie tylko na dobrą opiekę wykwalifikowaną kadrę ale również na DOBRE SERCE I ŻYCZLIWE PODEJSCIE do człowieka a to jest bardzo ważne dla kadego potrzebującego w momencie zmagania sie z chorobą ....DZIĘKUJĘ raz jeszcze za wskazówki jakie otrzymałąm na forum ....DZIEKUJĘ ZE JESTEŚCIE....Pozdrawiam z wyrazami szacunku,
Kasia
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Kasia1972

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-09-20, 06:39   Temat: ....
BARDZO DZIĘKUJĘ za te kilka słów i jeśli mogę będę informowała na bieząco z prośbą o kolejne kilka słów wytłumaczenia jeśłi się w tym wszystkim zagubię ....
Z CAŁEGO SERCA BARDZO DZIEKUJE,
Pozdrawiam,
Kasia
  Temat: Rak pęcherza moczowego
Kasia1972

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7888

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2011-09-20, 06:00   Temat: Rak pęcherza moczowego
WIELKĄ PROŚBĘ o kilka słów wskzówek, porad.

Moja mam ma 64 lata dowiedziała się w czwartek 15.09 po badaniu USG że :

rozpoznanie:
D41.4 Nowotwór o nieokreślonym charakterze (pęcherz moczowy)

pęcherz moczowy:
w szyji pęcherza po stronie prawej widoczna uszypułowana zmiana egzofityczna o wym 19x14 mm
obraz odpowiada TU vesicae
zmaina znajduje się ok 16 mm od ujscia moczowodowo - pęcherzowego
średnica szypuły wynosi ok 4 mm
zmiana pokryta jest zwapnieniami
obraz może przemawiać za zmianą o charakterze powierzchownym.

TAK BARDZO BYM PANA PROSIŁA O KILKA WSKAZÓWEK .
Umówieni jesteśmy na konsultacje do Wieliszewa 26.09 dopiero albo już
a czas czekania jest najgorszy w domu jest tata który miał 5 lat temu wylew a 4 lata temu usuwana była nerka - guz złośliwy.
Bardzo proszę o zrozumienie mnie denerwuję się mama tatą a mam podwójnie
bo tata nie może funkcjonować sam boję sie ze psychicznie tego czasu oczekiwania nie zniesie
konsultacje za tydzień a czy potem na zabieg długo się czeka jak to wszystko MOŻE wyglądać wg Pana praktyki.
BARDZO PROSZĘ o kilka słów wskzóek co i jak moge mamie pomoc.
Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA PANA POMOC.
PRZEPRASZAM że może zawracam głowę ale potrzebuję wsparcia chociażby kilku słów jak się z TYM poruszać,
Pozdrawiam z wyrazami wdzięczności, Kasia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group