1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
JustynaS1975

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-05, 11:57   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Mako, trzymaj się.
Ja tylko ze swojej strony dodam, że DDA (DDD, oczywiście na zewnątrz 'ładny obrazek') to w głowie 'dzieci' (nie wiem czy wszystkich) ciągnie się bardzo długo, i często w życiu dorosłym jest też sporym problemem, to co zostaje w głowach takich ludzi, często wpływa na dorosłe życie, na wybory świadome lub podświadome. Niezależnie jak się np. mamie wydaje, że chroni dzieci, to (cytując klasyka) to widać, słychać i czuć (dzieci to widzą, słyszą, czują, odbierają cały ten świat dorosłych).

Pozdrawiam Cię
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
JustynaS1975

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-02, 14:47   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
agamaz napisał/a:
Wiedz,ze masz dzieci,a one są bacznymi obserwatorami zachowań swoich rodziców.

To prawda.
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
JustynaS1975

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-02, 14:34   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Irka napisał/a:
maka - serdecznie Ci współczuję..przechodziłam przez to, co prawda jako córka ale wiem ile kosztuje to nerwów i łez..

Niestety też muszę się pod tym podpisać. I niestety w mojej głowie to się jeszcze ciągnie.
Irka napisał/a:
Trzymam kciuki za waszą rodzinkę, i pomodlę się za brata

Pod tym też się podpisuję
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
JustynaS1975

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-01-02, 10:13   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
mako, bardzo mnie przykro, bardzo Ci współczuję. |przytula|
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
JustynaS1975

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-31, 21:26   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
agamaz napisał/a:
Kochany mąż.
:in_love:
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
JustynaS1975

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-31, 21:14   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
Jutro na pewno wstanie nowy dzień, i życzę Ci aby był dla Ciebie choć odrobinę lepszy
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
JustynaS1975

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-31, 21:10   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
agamaz napisał/a:
Chciałabym dziś tak mocno mocno zasnąć...........i obudzić się i .........to był tylko zły sen rok 2011.

NIestety nie da. Nawet gdy Cię uszczypnę, ... nie da się :-(
Bardzo mnie jest przykro. Bardzo smutno
|przytula|
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
JustynaS1975

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-31, 20:43   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
agamaz, Tobie życzę przede wszystkim zdrowia, spokoju, ukojenia, siły oraz dobra wokół siebie.
|przytula|
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
JustynaS1975

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-30, 13:33   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
agamaz, bardzo Ci współczuję, nawet nie potrafię wypowiedzieć i nazwać jak jest mnie przykro |przytula|
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
JustynaS1975

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-28, 17:08   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
erin29, złoty medal dla Twojej Mamusi. :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group