1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 17
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2013-09-06, 06:41   Temat: Rak piersi zrazikowy
Agnieszko00, ja tylko :tull:
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-05-13, 23:18   Temat: Rak piersi zrazikowy
Agnieszka00 napisał/a:
proszę Was o trochę dobrych fluidów i myśli, pamięć, kciuki, modlitwę, cokolwiek, byle Wasza moc była z nami!

Proszę bardzo, niech moc będzie z Wami |kill|
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2012-02-16, 09:04   Temat: Rak piersi zrazikowy
Cytat:
Pani psycholog stwierdziła, że babcia ma "w 50% depresję". :mrgreen: Uznałyśmy, że ostatecznie lepsze to, niż być w 50% w ciąży...

:lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam Was serdecznie i życzę zdrówka
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-12-13, 19:47   Temat: Rak piersi zrazikowy
Agnieszka00 napisał/a:
dziarsko obwieszcza, że nie takie rzeczy w życiu zniosła i za miesiąc będzie śmigać żwawiej ode mnie. :mrgreen: Trzymam ją za słowo!

Trzymam za słowo :mrgreen:

Agnieszka00 napisał/a:
Nie mogę nie dodać, że nie byłoby tego leczenia gdyby nie nieprzeceniona pomoc Soni21

oklaski na stojąco dla soni21 :bravo" :bravo" :bravo"

Agnieszka00 napisał/a:
(i niech ktoś spróbuje zakwestionować wartość e-wolontariatu tego forum!). :in_love:

to będzie miał z nami do czynienia |kill| |kill| |kill|

Agnieszka00 napisał/a:
Mocno, mocno, mocno pozdrawiamy! :tull:

Mocno mocno mocno pozdrawiam Was obie
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-12-02, 22:18   Temat: Rak piersi zrazikowy
Richelieu napisał/a:
Gratuluję pomyślnego zakończenia leczenia i czekam na dalsze równie pozytywne wieści.

Tak tak tak :)
Pozdrawiam Was obie serdecznie :)
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-11-22, 18:47   Temat: Rak piersi zrazikowy
Agnieszka00 napisał/a:
Urzeka mnie cicha działalność Dobrego Ducha forum. :) Żeby tylko uaktualniać nazwy tematów i podpisy wątków, czyli być ze wszystkimi historiami na bieżąco, trzeba odwalać niemałą robotę. A tu jeszcze linkowanie, porządkowanie tematów i 150 innych rzeczy... :shock: Jestem pełna podziwu i wdzięczności

Ja się podpisuję pod tymi słowami obydwoma rękami i stópkami też. :!1!:
temu Dobremu Duchowi dużo słońca :sun: , pogody ducha :flower: , miłości :in_love: i zdrowia zdrowia zdrowia oraz szczęścia, szczęścia w sercu :heart:
:flow:

[ Dodano: 2011-11-22, 18:49 ]
Musiałam 'zaśmiecić' ten wątek merytoryczny, sory winetu :-D

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2011-11-22, 18:59 ]
[paluszkiem]

( _littleflower_ :littlehs: )
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-11-15, 21:29   Temat: Rak piersi zrazikowy
Agnieszka00 napisał/a:
Nie myje tych miejsc, niczym nie smaruje i nie zasypuje.

Też nie myłam, nie smarowałam, nie zasypywałam. Po naświetlaniach lekarz dał mnie maść na linomagu+witaminy. Dopiero po zakończeniu naświetlań mogłam smarować naświetlane miejsce maścią. A myć zaczęłam po ok. tygodniu od zakończenia naświetlania.
Nie śmierdzi. Promienie zabijają każdy syf ;)
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-11-05, 22:36   Temat: Rak piersi zrazikowy
Agnieszka00 napisał/a:
Skóra pod pachą zrobiła się ciemniejsza, ale to podobno normalne?

W miejscu napromieniowania moja skóra też była ciemniejsza (zabrązowiona). Po zakończeniu naświetlań lekarz przepisał mnie maść. Naświetlania zakończyłam pod koniec lipca. Cały czas smaruję maścią. I skóra już wygląda bardzo przyzwoicie. Bardzo mało różni się nienaświetlonej.
Agnieszka00 napisał/a:
Wpadły mi ostatnio w oko jakieś obrzydliwe statystyki... i trochę zbiły z tropu... :-(

“Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, wierutne kłamstwa i STATYSTYKA".

Za poczucie humoru, za pogodę ducha dla Twojej Babci :!1!:
Cały czas kibicujemy Wam (Twojej Babci i Tobie).
Agnieszko jak najwięcej dobrych dni wspólnie spędzonych z Babcią.
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-10-26, 08:46   Temat: Rak piersi zrazikowy
Agnieszko00, 100 lat dla Babci! :flower: Niech Wam się wiedzie :)
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-22, 18:25   Temat: Rak piersi zrazikowy
Agnieszka00 napisał/a:
Myślałam o Tobie nad Czarnym Stawem Gąsienicowym wysyłając Ci dobre fluidy. ;)

Czuję, cały czas czuję, jak te pozytywne górskie fluidy znad Czarnego Stawu Gąsienicowego wpływają we mnie. ;)

[ Dodano: 2011-09-22, 18:26 ]
Pozdrawiam :)
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-21, 14:22   Temat: Rak piersi zrazikowy
Agnieszka00 napisał/a:
Z babci nastawieniem do życia dużo lepiej. :)

To bardzo cieszy :) . Jeszcze trzeba 'popracować' na Twoim nastawieniem, żebyś w jakąś chorobę nie wpadła.
:tull:
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-16, 09:55   Temat: Rak piersi zrazikowy
Agnieszka00 napisał/a:
połączę się z energią Wszechświata na szczytach i w dolinach i po powrocie będę dla babci jeszcze bardziej wiarygodna mówiąc o sensie i pięknie życia.

Pięknie, po prostu pięknie. :)

Agnieszka00 napisał/a:
trzeba szybko zdrowieć i widzimy się na szlaku.

:okok"
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-09-15, 22:59   Temat: Rak piersi zrazikowy
Agnieszka00 napisał/a:
(uznano, że wyglądam jak zwłoki, wobec czego muszę odpocząć na łonie mojej Trzeciej Miłości, tj. w górach) i mam wyrzuty, że ją zostawiam


Trzeba odpocząć, aby lepiej się babcią opiekować. Wiem, że lepiej się nie da niż Ty to robisz. Ale wypoczęta, z mnóstwem nowych sił będziesz mogła być dalej tak świetna dla Babci jak jesteś. Poza tym gdybym ja wypoczęła w górach (góry to moja wielka miłość), to byłby dla mnie kop nad kopy do dalszego działania.
Pozdrawiam Cię serdecznie.
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-08-27, 09:53   Temat: Rak piersi zrazikowy
Berta napisał/a:
Agnieszka00 napisał/a:
Nie wierzę, że chce wam się to czytać.

oj chce,chce.Czytam od początku Twoje posty i trzymam kciuki za Twoją wspaniałą Babcię. :okok"



"yee"
  Temat: Rak piersi zrazikowy
JustynaS1975

Odpowiedzi: 262
Wyświetleń: 91480

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2011-08-12, 22:12   Temat: Rak piersi zrazikowy
Agnieszko00, Twoja babcia i Ty jesteście THE BEST.
A ta 'paniusia' pomimo 'botoksu' ;) nigdy nie będzie tak piękną kobietą jak Twoja babcia. :-D
Lubię patrzeć na zmarszczki starszych pań, tyle można z nich wyczytać. Niektóre są piękne, szlachetne, pogodne,... do podziwiania [manga]
Agnieszka00 napisał/a:
PS Nie myślimy o tym co dalej i jest fajnie.

to mniej więcej tak jak ja :)
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group