1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Kazik124x - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8653

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-09, 23:01   Temat: Kazik124x - komentarze
Cytat:
szlaku Kasprowy – Morskie Oko

Świetna trasa.
Jeśli przez Szpiglasową nie dacie rady lub coś ... to można przez Świstówkę z Doliny Pięciu Stawów do Morskiego Oka.
Pozdrawiam serdecznie
  Temat: Kazik124x - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8653

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-07, 11:16   Temat: Kazik124x - komentarze
kalineczka1980 napisał/a:
pozdrawiam wszystkich łazików górskich :)

Pozdrawiam Was serdecznie :)

PS. Tak pragnę znów wrócić w góry i powędrować, zmęczyć się, ale z zapartym tchem, z oczami szeroko otwartymi oglądać, podziwiać, wchłaniać urodę, majestat gór, całą sobą. :)
  Temat: Kazik124x - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8653

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-06, 23:44   Temat: Kazik124x - komentarze
kazik124x napisał/a:
Może Kasprowy – Świnica – Kasprowy

Jeśli już zamierzacie ruszać z Kasprowego, to można dojść do przełęczy Zawrat i zejść do Doliny Pięciu Stawów. Zejście z Zawratu do Doliny Pięciu Stawów b. łatwe, powiedziałabym jak na Tatry Wysokie spacerowe. Natomiast dojście Kasprowy-Zawrat może nastręczać dla niektórych problemy w okolicach Świnicy. Trochę łańcuchów.
Również z Zawratu można zejść do Hali Gąsienicowej - jednak już trudniejszy szlak (niż Zawrat - Dolina Pięciu Stawów). Połowa szlaku po łańcuchach. Jednak w miarę bezpieczny, dzięki łańcuchom i 'kominom'.
Lubię Zawrat, jednak tam też bywa tłoczno. Hala Gąsienicowa jak dla mnie najpiękniejsza w polskich Tatrach.
O szlakach w Tatrach wiele mogę pisać.
Tak jak piszę Kalineczka - ładna jest trasa (jeden z moich ulubionych) ze Szpiglasową Przełęczą. Ja idę od Doliny Pięciu Stawów - Szpiglasowa Przełęcz - Morskie Oko (czasami zahaczam o Szpiglasowy Wierch). Przy Szpiglasowej Przełęczy od strony Doliny Pięciu Stawów przez jakiś czas łańcuchy (ale niezbyt trudno). Ale to piękna trasa.
  Temat: Kazik124x - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8653

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-01-05, 08:58   Temat: Kazik124x - komentarze
kalineczko1980, góry to moja pasja, na razie zawieszona na kołku, ale bardzo tęsknię za łażeniem po górach. Wejść na Rysy jeszcze nie próbowałam.

I tak ja piszesz nie licytuje się w ten sposób ze zdrowiem. Kalineczko, chodzisz po górach to dobrze wiesz kiedy trzeba zawrócić. Co by było gdybyś zdecydowała się podchodzić na Rysy, zaparła się pomimo tego, że rozum mówił NIE. Ślisko, to niewiele potrzeba, abyś spadła, czy się połamana dość drastycznie. I kto teraz opiekował się Mamą?
Nie warto tak ryzykować. Bo góry będą stały, a Ciebie mogłoby nie być. Także nie zawiodłaś siebie, a na pewno nie zawiodłaś Mamusi podejmując taką decyzję. Gdybyś spadła, to być dopiero zawiodła.
Rysy jak stoją, tak będą stały. Jeszcze masz szanse na nie wejść. :)
Ja gdy już wyzdrowieję, zdobędę się na odwagę (jeszcze muszę pokonać strach przed wyjazdem w góry, ponieważ tam objawiła się moja choroba) to może się spotkamy :) . Ja uwielbiam góry jesienią, we wrześniu. :)

A na dziś pozdrawiam Ciebie i Twoją Mamusię.
  Temat: Kazik124x - komentarze
JustynaS1975

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8653

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-12, 09:29   Temat: Kazik124x - komentarze
kazik124x napisał/a:
Razem z żoną kolejką wyjechaliśmy na Kasprowy Wierch a później szlakiem na Kornacką Kopę (ponad 2000m), zejście niżej na Giewont i zejście z Giewontu do Kuźnicy.

Ładna trasa. Gdy czytam o górach, nie mogę pozostać 'obojętna'. To moja pasja. Ja cały czas mam nadzieję, że znów 'poszaleję' po górach.
Pozdrawiam serdecznie
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group