1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
JustynaS1975

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223465

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-09-14, 09:48   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
Ewelina Żurek napisał/a:
Jak mogę teraz wrócić do zmartwień o nowy samochód, fajny ciuch czy piątkową imprezę?

Takie wydarzenia jak poważna choroba, czy utrata bliskich powoduje, że do takich rzeczy niektórzy ludzie się dystansują. Ludzie po takich przejściach do tego pędu życia (ja to nazywam owczego pędu) nabierają dystansują. Potrafią się zatrzymać i zastanowić. Czy akurat warto się 'zabić' dla tych rzeczy mniej ważnych czy wręcz nieistotnych.
Że to nie jest najważniejsze na świecie. Że są rzeczy mniej ważne, ważne i ważniejsze. Nie to, że nowy samochód, fajny ciuch czy impreza nie są fajne. Ale na pewno są rzeczy ważniejsze. I to jest świadomość, którą się zyskuje.
Czasami sobie rozmyślam jak ja wrócę do pracy. Mam tu na myśli przede wszystkich te wszystkie manipulacyjki, intryżki, cynizmy, itp. Które są (tak sobie myślę), aby pokazać jaki jestem ważny, aby bardziej przypodobać się szefowi, aby pod nami wykopać dołek, itd. po prostu niedobrze mnie się robi, gdy sobie pomyślę, że będę musiała uczestniczyć w tym, czy chociażby się temu przyglądać.
  Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
JustynaS1975

Odpowiedzi: 372
Wyświetleń: 223465

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-08-25, 21:37   Temat: rak płuc z przerzutami do mózgu
kubanetka napisał/a:
Bo widzę, ze wśród moich rówieśników różna moda panuje, a najczęściej taka, ze najpierw trzeba się skupiać na robieniu kariery, na podróżach, a potem na iinych sprawach. Sposób na życie też dobry, ale jeśli się ktoś waha, pomiędzy pewnymi wartościami, to czasem takie wydarzenia klarują jego światopogląd - tak mi się wydaje.

Mnie też tak się wydaje. :)

Poza tym _itsme_
Bardzo pięknie wspominasz Tatę. ::rose::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group