1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Ziarnica złosliwa
Janek1

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 99259

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2019-01-05, 13:32   Temat: Ziarnica złosliwa
Dziękuję i przepraszam.

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2019-01-08, 21:16 ]
Proszę nie latać po wszystkich wątkach i opisywac swoją historię, masz swój wątek i tylko tam opisuj co się dzieje, wstawiaj opisy wyników i zadawaj pytania. Wszystkie Twoje posty zostały przerzucone do Twojego wątku.
  Temat: Ziarnica złosliwa
Janek1

Odpowiedzi: 142
Wyświetleń: 99259

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2018-12-15, 11:00   Temat: Ziarnica złosliwa
Dawno mnie tutaj nie było, Ania Konopka Twoja sytuacja jest podobna do mojej ja po trzydziestu trzech latach walki z ZZ, w którym miałem 3 wznowy ostatnia 8 lat temu po udanej walce z tym paskudztwem złapałem raka płaskonabłonkowego trójkąta zatrzonowcowego bazaloidnego jestem w trakcie badań obrazowych przed konsylium lekarskim mam nadzieję, że znajdą na to paskudztwo sposób, mam pytanie, czy mogłabyś się podzielić ze mną o doświadczeniach z leczenia języka to podobne choroby a może spotkałaś kogoś z taką przypadłością jak moja, jak to na klinikach bywa.Do "trebor" ja miałem wznowę po 23 latach.Nie jestem biegły w internecie mam swój wiek w razie czego mogę podać swój adres. Aniu, życze siły w walce my jesteśmy mocni.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group