1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 17
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-07-01, 22:20   Temat: Guz płuca prawego.
amelio..(....) Jestem z Toba SIostra;*
  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-30, 22:59   Temat: Guz płuca prawego.
Amelio
Jestem z Toba cały czas modlitwa i myslami...Jutro pozegnaj Tatke ode mnie prosze!
A to dla Ciebie..na pianinie gram dla WAS;*
Modle sie o Światłość Wiekuista dla Tatki i dla Ciebie o siły...Pamietaj ;,,choc w oddaleniu,jestem obok dusza"



  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-30, 14:06   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia, Ńie moge sie pozbierac od wczoraj..Czuje sie jakbym to ja byla na Twoim miejscu |przytula| Kazdego dnia bylysmy w kontakcie,to forum nas tak polaczylo ze jestes mi jak Siostra!!!Nasi Tatkowie sie zawsze pozdrawiali,pytali o siebie a teraz twoj Tatulek patrzy na mojego z nieba i wszystko wie,nie musi nic pytac.On doskonale wie jak cierpisz,bo wszystko co robilas,robilas dla niego.Czul sie taki bezpieczny..Mielismy w czworke spotkac sie latem..Moj Boze nic nie zapowiadalo takiego szybkiego odejscia do Pana.Dziekuje za telefon..Bardzo dziekuje..Jestes czescia mnie i wiemy obie o tym...Kocham Cie Siostra!!!

NIECH PAN DA TATULKOWI ŚWIATŁOŚĆ WIEKUISTA I NIECH ZAPROWADZI GO DO NIEBA BRAM !!!



Walczylas Siostra dzielnie do samego przejscia na drugi świat...Tata to widzial i zawsze mogl na Ciebie liczyc!!!Jestes wspaniała;***

Specjalna dedykacja ode mnie:


::rose:: ::rose:: ::rose:: ::
  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-06-29, 09:36   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia, |przytula|
  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-28, 23:46   Temat: Guz płuca prawego.
DumSpiro-Spero, Dziekujee Moj tatus ma te peczniejace.najpierw sa te pajaczki a potem przechodza w te peczniejace.mam nadzieje ze jak sciagna wode to radioterapia to zmniejszy
  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-10, 11:13   Temat: Guz płuca prawego.
Katarzynka36, z tymi statystykami to bardzo delikatna sprawa.jak wczesniej napisal mi ktorys z Moderatorow,kazdy organizm jest inny i u kazdego pacjenta nowotwor rozwija sie inaczej.Ostatnio w CO poznalam kobiete,ktora z rakiem pluca zyje juz 2 lata.nowotwor nie byl nigdy operacyjny.Pozdrawiam i dziekuje rowniez w imieniu Amelii za troske naszych Moderatorow i wytlumaczenie tematu co do nowej szansy.
  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-04-08, 19:04   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia, Masz juz tlumaczenie na priv;) Musisz porozmawiac z Ordynatorem,to jest bardzo trudna decyzja! trzymajcie sie!
  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-25, 20:47   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia
Moj tatus po chemii mial zmieniony glosik,wczesniej byla tzw chrypa,a pozniej juz jakos przeszla.Nie martw sie,Tatus pewnie mial dzis przemyslenia...Moj tez czasami tak ma ze siedzi patrzy w okno i mysli.Widzi jak jestes caly czas obok i wie ze razem walczycie!!!Pozdrow Tatula goraco od nas,powiedz Mu ze musi byc silny bo moj Tatus powiedzial ze Im(tzn Twojemu i mojemu) sie uda !!! Tata mowi co Dwoch to nie jeden;-) !!!
Co do sokow po chemii,to my nie dostalismy zadnej kartki co mozna a co nie.Tatus moj pil soki,jadl pomarancze(no nie od razu jak zszedl z lozka i odlaczyli kroplowke) Raz byl zly na mnie bo kupilam wode i byla chlodna.Podczas chemii popijal i potem bolalo go gardlo.noi bylo ze przeze mnie bo jak moglam mu dac zimna wode;-)))
Jak bylismy na chemii to powiedzieli ze nawet wino czerwone mozna pic i coca-cole odgazowana,ze ponoc czlowiek lepiej sie czuje..no ja z winem nie ryzykowalam;-)))Takze badz dobrej mysli Kochana

[ Dodano: 2011-02-25, 20:49 ]
Co do ACC MAX to moj tatus uzywa w syropie
  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-23, 10:39   Temat: Guz płuca prawego.
Anelia, co tam u Was?
  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-21, 17:57   Temat: Guz płuca prawego.
Witaj Amelio,ciesze sie ogromnie ze Tatus juz w domku..Zawsze w domku razniej;-) niz w szpitalu.ciesze sie ze duzo je jak moj Tatus;-)))byleby jedli tak ZAWSZE!!! Moj Tatulo tez sie nie skarzy na bol-oficjalnie,ale widze dzis po oczkach ze jakies takie zmeczone..jakby cos bolalo..powiedzial ze dzis idzie wczesniej spac bo chyba grypa go lapie,a nie to na co sie leczy...zobaczzymy jak bedzie jutro..dam znac...
  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-19, 19:29   Temat: Guz płuca prawego.
amelciu trzymaj sie tam bedzie dobrze! Temperatura na bank po chemii,tak moze byc bo organizm sie broni.ucaluj tam tate ode mnie!!!
  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-15, 18:07   Temat: Guz płuca prawego.
Anelio..tak to juz jest w zyciu...Ja mialam to samo,nikt nie pomogl,nie wspieral psychicznie..Tylko tutaj na tym forum mialam prawdziwe oparcie,noi w mojej Mamusi;-)
Nikt z rodziny nawet nie zapytal mnie czy moze potrzebuje jakis pieniedzy itd.musisz byc silna bo to co robisz,robisz dla Tatusia.buziaki
  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-15, 11:53   Temat: Guz płuca prawego.
amelio jak tam u Was???
  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-13, 23:22   Temat: Guz płuca prawego.
Sciaskam Cie goraco;-) Moj tatulo tez sie zawsze bał zanim jechał na chemie,nie martw sie to normalne....Pisz nabiezaco zebysmy sie nie martwili;-)calus
  Temat: Guz płuca prawego.
Gonia

Odpowiedzi: 561
Wyświetleń: 145591

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2011-02-11, 18:24   Temat: Guz płuca prawego.
Trzymaj sie kochana moja;-*** Moj Tatulo ma tez zespol zyly glownej...i dalej to samo cholerstwo co Twoj..Nie poddawaj sie,musisz walczyc!!! Ja walcze juz od wrzesnia 2010.Nikt nie powiedzial ze bedzie latwo,ale musimy walczyc-Pamietaj!!!!Dla Tatusiow!!
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group