1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Myxoid liposarcoma - Tłuszczakomięsak śluzowaty
Fredka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 26272

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-03-27, 12:08   Temat: Myxoid liposarcoma - Tłuszczakomięsak śluzowaty
Jeśli jedziesz tam pierwszy raz z rozpoznaniem choroby, to trwa to bardzo szybko, ja zadzwoniłam w poniedziałek i dr Falkowski zaproponował mi, abym przyjechała za tydzień. I najpierw trzeba się zarejestrować jako pacjent pierwszorazowy i czeka się - u mnie to poszło sprawnie, czekałam jakieś 30 min.

pozdrawiam i powodzenia

Jeśli potrzebujeszz nr telefonów daj znać, to poszukam i Ci podam
  Temat: Myxoid liposarcoma - Tłuszczakomięsak śluzowaty
Fredka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 26272

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-03-26, 22:06   Temat: Myxoid liposarcoma - Tłuszczakomięsak śluzowaty
Nie wiem, czy w Twoim przypadku wystarczy jedna konsultacja czy pięć, nie wiem też czy profesor odpowie na Twojego maila ( ja dzwoniłam umówić się na konsultacje do niego nie dalej jak wczoraj i terminy są na czerwiec), wiem tylko, że ja na Twoim miejscu, ciesząc się, że mam takie stadium choroby, byłabym już dawno u profesora.
Bardzo się cieszę, że tak to u Ciebie wygląda, ale poczytaj sobie inne historie, u Małgosi na przykład pojawił się przerzut z mięśniaka, moja historia - 3-4 miesiące i przerzuty, więc ciesz się, że masz takie stadium i zrób wszystko na tym etapie, aby nie dopuścić do dalszego rozwoju choroby.

Ja nie znam maila do profesora.

pozdrawiam
  Temat: Myxoid liposarcoma - Tłuszczakomięsak śluzowaty
Fredka

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 26272

PostDział: Mięsaki, nowotwory układu kostnego   Wysłany: 2013-03-26, 20:08   Temat: Myxoid liposarcoma - Tłuszczakomięsak śluzowaty
Nie czekaj, tylko zmykaj do Warszawy, ja co prawda z Łodzi, ale jeżdżę tam od grudnia co tydzień, a ludzie przyjeżdżają i z nad morza i z gór. Nie pozwól, aby inni lekarze konsultowali Twój przypadek za Ciebie.
Pamiętaj, Ty musisz pilnować swoich spraw - przecież to Twoje zdrowie i życie. Profesor Rutkowski to wybitny specjalista i nie bez przyczyny z Opola wysyłają Cię do niego i przyznają, że oni się na tym nie znają. Więc dzoń, umawiaj się i organizuj wyjazd do Warszawy.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group