1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: podejrzenie szpiczaka mnogiego, pilne
Finlandia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 22711

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-08-07, 21:10   Temat: podejrzenie szpiczaka mnogiego, pilne
Jolana napisał/a:
Można w tej sytuacji zastosować lewatywę byle nie za często.

Można też stosować czopki glicerynowe, ale też nie za często.
  Temat: podejrzenie szpiczaka mnogiego, pilne
Finlandia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 22711

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-07-05, 16:53   Temat: podejrzenie szpiczaka mnogiego, pilne
Tak jak mówiłam, diagnozę postawiono na podstawie badania szpiku, więc to nie mogła być chlamydia.

Jeśli chodzi o poczucie sie lepiej - być może, ale może to tez potrwać dłużej.
  Temat: podejrzenie szpiczaka mnogiego, pilne
Finlandia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 22711

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-06-29, 09:38   Temat: podejrzenie szpiczaka mnogiego, pilne
Ale lekarz postawił diagnozę nie na podstawie objawów, tylko na podstawie wyników badań. Babci na pewno robiono dokładniejsze badania niż tylko zwykła morfologię, zobaczysz na wypisie ze szpitala.
  Temat: podejrzenie szpiczaka mnogiego, pilne
Finlandia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 22711

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-06-28, 07:16   Temat: podejrzenie szpiczaka mnogiego, pilne
Czyli potwierdzono już szpiczaka?
Tak, senność i osłabienie są normalne w tej sytuacji.
  Temat: podejrzenie szpiczaka mnogiego, pilne
Finlandia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 22711

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-06-26, 13:57   Temat: podejrzenie szpiczaka mnogiego, pilne
Babcia bierze leki na nadciśnienie bez kontroli kardiologa? Tak nie powinno być.
Nic dziwnego, że babcia jest słabsza, przecież jeszcze jej nie leczą.
  Temat: podejrzenie szpiczaka mnogiego, pilne
Finlandia

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 22711

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2012-06-22, 22:29   Temat: podejrzenie szpiczaka mnogiego, pilne
wampir49 napisał/a:
1) ja własnie w marcu przechodziłem zapalenie cewki i jąder, miałęm podejrzenie chlamydii i brałem antybiotyki właśnie wtedy babcia zaczęła źle się czuć, ja myślałem że bakterie chlamydii przeszły na babcie bo początkowe objawy były bardzo podobne do zakazęnia chlamydią czyli osłabienie, bóle stawów ,podwyższone ob także ale babcia nie chciała się przebadać pod kątem chlamydi w tym także lekarz ogólny mojej babci powiedział że to jest niepotrzebne.

Zgadzam się z lekarzem, przy zachowywaniu higieny w domu takie zakażenie nie jest prawdopodobne. Poza tym infekcja bakteryjna powoduje inne zmiany w obrazie krwi niż szpiczak, lekarz potrafi to rozpoznać z pewnym prawdopodobieństwem.
Leki na nadciśnienie też nie powodowałyby nieprawidłowości w morfologii. Absolutnie nie powinna ich babcia odstawiać.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group