1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca prawego
Finlandia

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 19036

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-08, 11:31   Temat: Guz płuca prawego
No na pewno nie pomoże, teraz mama powinna zbierać siły na operację, ale raczej nie powinno to być jakąś przesądzającą sprawę kwestią. Jest tylko katar? Może lepiej pójść do lekarza pierwszego kontaktu żeby się upewnić, czy nie ma też jakiegoś zapalenia gardła?
  Temat: Guz płuca prawego
Finlandia

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 19036

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-06, 10:23   Temat: Guz płuca prawego
Ja bym powiedziała nawet, że to jest własnie dopiero początek. Zobaczysz, ta siła jest w każdym człowieku i przychodzi dosyć automatycznie.
  Temat: Guz płuca prawego
Finlandia

Odpowiedzi: 73
Wyświetleń: 19036

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-06-06, 10:11   Temat: Guz płuca prawego
absenteeism napisał/a:
Cytat:
o soku z selera się dowiedziałam od mojego męża kuzyna który miał raka jądra złośliwego został on usunięty, po usunięciu kazano mu pić sok z selera bo otrzymywał chemię


Przypuszczam, że miało to po prostu jakoś wzmocnić organizm w trakcie chemioterapii, bez szczególnych celów leczniczych.
Jak mamie smakuje, to niech pije, ale jak pić nie będzie to też nic się nie stanie

Możliwe, że chodziło akurat dokładnie o moczopędne działanie selera i że kuzyn miał akurat z tym jakieś kłopoty w trakcie chemii.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group